Servis počítačů Praha, opravy počítačů Praha : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

OPRAVY A SERVIS PC POČÍTAČŮ Praha

PC – počítače – prodej, servis a opravy PC počítačů – svoz zakázek ZDARMA z oblasti Praha a okolních měst


PC – stolní počítače PC – stolní počítače PC – stolní počítače PC – stolní počítače
Objednávka opravy

Profesionální servis PC počítačů se svozem oprav z celé ČR


VAŠE ZAKÁZKY OBJEDNAT OPRAVU CHCI POMOCI SVOZ ZDARMA Náhradní díly


SERVIS VŠECH ZNAČEK PC POČÍTAČŮ

na jednom místě, bez starostí s odvozem k opravě

PC – stolní počítače
PC – stolní počítače Asus IBM ACER Fujitsu Siemens MSI
HP SONY Toshiba Prestigio UMAX Packard Bell
DELL Samsung LYNX COMPAQ Premio AOpen
XNote Lenovo MITAC Panasonic Philips Patriot

Kdo je ABAX SERVISNÍ CENTRUM … a jak provádíme PC servis a opravy počítačů :

ABAX servisní centrum poskytuje již 14 let profesionální PC servis pro cca 45.000 zákazníků, mezi nimiž jsou jak koncoví uživatelé, tak i malé firmy a velké nadnárodní společnosti a také mnoho státních institucí.


Rukama našich servisních techniků a diagnostickými přístroji opravny PC projde v průměru 800 oprav PC měsíčně, tj. cca 10.000 zakázek, oprav počítačů a další PC techniky za rok.


Důsledným systémem řízení kvality jsme dosáhli v roce 2008 skóre 8% reklamací, což je pro opravny počítačů velice dobrý výsledek.


Specializujeme se na opravy a servis PC , ale i na speciální počítače, servis a opravy průmyslových a vojenských počítačů .


V roce 2008 jsme rozšířili nabídku oprav a PC servisu počítačůprodej originálních náhradních dílů pro PC mnoha značek. Jsme schopní dodat díly pro téměř jakýkoli počítač. Nabídka náhradních dílů čítá k únoru 2009 cca 36.000 různých dílů pro počítače od LCD obrazovek až po čipové sady základních desek počítačů.


Naši odborníci ochotně zodpoví jakýkoli dotaz na servis počítačů , opravy nebo náhradní díly k počítačům.


Jako jedna z mála servisních firem neúčtujeme diagnostiku počítačů v případě, že zákazník odmítne cenovou nabídku opravy PC převyšující schválený cenový limit.


Máte-li uzavřenou pojistku pro Váš poškozený počítač, vystaví Vám naše opravna počítačů v rámci uskutečněné opravy PC ZDARMA servisní zprávu o poškození počítače pro Vaši pojišťovnu.Servis PC počítačů Praha v bodech :
Opravy a servis PC provádíme pro značky počítačů :


HP , ACER , ASUS , APPLE , AutoCont , ABACUS , AGEM , LEO , BRAVE , ELITE , BARBONE , SIRIUS , BRAIN , COMPAQ , DELP , XERIUS , HAL3000 , LYNX , TRILINE , FLEXIO , Office , Losan , ALFA COMP , LYNX , MIRONET , CELSIUS , AMD , INTEL , COMFOR , ESCOM , EVO , VIKOMT , Fujitsu-Siemens , Lenovo , IBM , MSI , SONY , Toshiba , Prestigio , Umax , Packard Bell , Dell , Samsung , NEC , Premio , Aopen , Clevo , Fujitsu , Gericom , Leo , Mitac , Getac , Fujitsu , Philips , Chicony , GatewayVBI

… a servis počítačů neznačkových


Akce a aktuality k opravám PC počítačů :

PC|9.2.2009 – Co můžete sami udělat pro Váš PC počítač ?

K tomu, aby Váš PC počítač fungoval rychle, bezpečně a spolehlivě, je potřeba vynaložit určité úsilí.

Zejména PC počítačům vadí prach, počítačové viry, nedostatečná ochrana proti útokům zvenčí a hromadění počítačového „smetí“ v paměti počítače.


Abyste zamezili působení negativních vlivů, je potřeba splnit následujících 7 doporučení pro údržbu Vašich PC počítačů


PC|16.1.2009 – Co může náš servis udělat pro Váš PC počítač ?


1. Odvoz vadného PC počítače z kteréhokoli místa v ČR do druhého pracovního dne od nahlášení závady

2. Oprava jakékoli závady hardware PC počítače

3. Instalace software

4. Odvirování počítačů

5. Dodání nového PC počítače


Kontaktujte náš servisní dispečink anebo rovnou objednejte opravu PC počítače


PC|9.2.2009 – Jezdíte pravidelně se svým počítačem na STK ?


Jste-li řidičem, určitě víte, že Vaše auto potřebuje pravidelnou technickou prohlídku. Vymění se olej, destičky brzd, zkontrolují předepsané funkce aktivních i pasívních prvků vozidla … zaplatíme, dostaneme nálepku a pak … znáte ten dobrý pocit – už zase jezdíme s „klidem v duši“, že jsme pro svého miláčka nic nezanedbali. Ale co Váš počítač ?


Jak na počítač – tipy a návody pro každého

zdroj : http://jnp.zive.cz (zveřejněno s laskavým svolením redakce)

JNP.cz

PCWorld

 • Víte, jak si změníte obnovovací frekvenci monitoru (a proč by si ji měli hráči počítačových her co nejrychleji zkontrolovat)? (17.9.2021 00:00)
  Hráči počítačových her: víte, že váš superrychlý monitor nebude tak rychlý, jak by měl být, dokud si nevyladíte jeho konfiguraci? Pokud budete přemýĹĄlet o tom, jak se při práci či zábavě na počítači dívat na monitoru na co možná nejkvalitnějĹĄí obraz, pak vás zřejmě napadne, že je třeba mít co možná největĹĄí monitor a na něm mít nastaveno vysoké rozliĹĄení obrazu. Přitom se ale často opomíjí jeden z nejdůležitějĹĄích faktorů, který při kvalitě obrazu hraje také zásadní roli, a to je frame rate (snímková frekvence) neboli počet snímků zobrazených na sekundu.
 • Kofax Power PDF Advanced 4: Robustní program pro jakoukoliv práci s PDF (15.9.2021 00:00)
  Jaká je nová verze programu Kofax Power PDF Advanced 4? Formát PDF se již dávno stal standardním formátem pro výměnu dokumentů. Bylo k tomu naĹĄlápnuto již předtím, ale vypuĹĄtění čtečky Reader zdarma udělala firma Adobe základní krok.
 • Jak na domovské stránce Google nastavit tmavý motiv (14.9.2021 00:00)
  Pokud vám nevyhovuje domovská bílá stránka vyhledávače Google, budete nadšeni. Společnost totiž konečně umožnila si stránku do černé varianty. Zatím to ale bude jen pro některé. Postup, jak si nastavit tmavý mód na domovské stránce Google, je jednoduchý. Musíte být přihláĹĄený do svého účtu a na domovské stránce se pokusit něco vyhledat.
 • Jak udělat screenshot na Macu (13.9.2021 00:00)
  Jak vytvořit prinscreen obrazovky, pokud používáte počítače od společnosti Apple? Přinášíme přehledný návod, jak si můžete na Macu pořídit snadno snímek celé obrazovky nebo jen vybrané části. Na webu PCWorld najdete přehledný návod, jak udělat printscreen v systému Windows 10. Rozhodli jsme se proto udělat stejný návod i pro uživatele počítačů od společnosti Apple. I v operačním systému macOS si můžete z App Store stáhnout různé aplikace, které vám prinscreen pořídí, níže uvedené tipy ale vychází z toho, co umožňuje nainstalovaný systém.
 • Jak na potíže s pomalým internetovým připojením (10.9.2021 13:10)
  Jak řešit potíže s pomalým internetovým připojením? A jak zjistit reálnou rychlost vaší internetové přípojky? Pomohou vám užitečné služby i technologie. Máte pocit, že se internetový obsah načítá déle, než je zdrávo, videa se přehrávají trhaně a celkově je rychlost uploadu a downloadu na vaĹĄí internetové přípojce nižĹĄí, než deklarovaná v rámci vaĹĄí smlouvy s poskytovatelem? Zkuste si rychlost připojení ověřit a vyvarujte se častým chybám při používání domácí sítě.
 • Pomocí nepříliš známé aplikace opravíte ve Windows na svém notebooku barvy i jas (10.9.2021 00:00)
  Klíčem k řešení problémů s automatickým nastavením jasu ve Windows 10 je aplikace Ovládací centrum grafiky Intel. Už delĹĄí dobu se mi zdálo, že si se mnou můj notebook Lenovo Yoga C940 tak nějak dost pohrává.
 • Změňte si zobrazované jméno v Gmailu, Outlooku a jiných službách nabízejících webovou e-mailovou schránku (8.9.2021 00:00)
  Zobrazované jméno pro vaši e-mailovou poštovní schránku změníte snadno - jen musíte vědět, kam zamířit. Když vám do vaĹĄí e-mailové schránky ve službě Gmail dorazí nějaký e-mail, pak u něj neuvidíte e-mailovou adresu odesílatele, ale jeho jméno. A to samé platí i v případě, když vy sami někomu posíláte e-mail. Příjemce vaĹĄeho e-mailu rovněž neuvidí vaĹĄi e-mailovou adresu, ale vaĹĄe jméno. Jedná se možná o drobnost, která ale každý e-mail činí osobnějĹĄím a daleko přívětivějĹĄím.
 • Jak ve Windows 10 odebrat Wi-Fi síť (6.9.2021 00:00)
  Pokud se s počítačem připojíte k Wi-Fi síti, operační systém Windows si zapamatuje její přihlašovací údaje. Pokud se k této síti již v budoucnu nechcete znovu připojovat, můžete ji snadno odstranit ze známých sítí. Operační systém Windows 10 umožňuje snadné opětovné připojení k Wi-Fi síti, kterou jste v minulosti využili. Slouží k tomu takzvané „Známé sítě“, obsahující seznam Wi-Fi, k nimž se lze rychle připojit, případně zjistit jejich parametry. Jak ale nadobro odebrat některou z těchto známých sítí, pokud se k ní již v budoucnu nechcete připojovat?
 • Jak si zahrát hry na Chromebooku? (1.9.2021 00:00)
  Pokud započítáte i hry pro operační systém Android, zahrajete si na Chromebooku více her než na počítači. Tak trochu jsme si zvykli přemýĹĄlet o Chromeboocích jako o jednoduchých strojích pro běžnou práci: webové rozhraní pro práci ve ĹĄkole, online aplikace pro práci v kanceláři, a nic moc dalĹĄího. Ale i na Chromebooku se například dají hrát počítačové hry, a to mnoha způsoby.
 • Windows 11 budou k dispozici od 5. října (31.8.2021 22:39)
  Nová verze operačního systému Windows bude uživatelům k dispozici od 5. října. Společnost Microsoft oznámila, že od uvedeného data budou moci na systém Windows 11 bezplatně přejít uživatelé osobních počítačů, kteří mají nyní nainstalovaný systémem Windows 10. Od stejného data se začnou prodávat i počítače s Windows 11.

Pro servisní zakázky si přijedeme až k Vám do těchto měst (a jejich okolí) :


Oblastní servisní místo Servisně obsluhovaná města a jejich okolí Frekvence
Servis Praha Slaný, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Úvaly, Říčany, Kostelec nad Černými Lesy, Velké Popovice, Mníšek pod Brdy, Beroun, Kladno, Čáslav, Kolín, Sázava, Kouřim, Český Brod, Nymburk, Poděbrady, Zruč nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Vlašim, Benešov, Dobříš, Rakovník, Roudnice nad Labem, Příbram, Sedlčany, Praha pracovní dny

Reference na naše zákazníky v oblasti Praha a okolí

Servis notebooků Praha

Další služby : Revize elektro Praha
Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis počítačů : Servis PC , upgrade a rozšíření počítačů, instalace a ladění software do PC, opravy a výměna LCD obrazovek a monitorů pro počítače, výměna vadných dílů počítačů v rámci oprav za nové originální servisní díly , dodávky nových počítačů, servisní hotline pro opravny PC a software, opravy a servis všech typů závad počítačů a laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro PC. Opravy počítačů provádí naše PC opravna celoplošně pro celou ČR – odvoz a dovoz do druhého dne.OBJEDNAT OPRAVU CHCI POMOCI SVOZ ZDARMA Náhradní díly


ABAX – servisní centrum Servis notebooků, tiskáren, servis PC, počítačů, UPS, kamer, záchrana dat | Revize elektroProč nás

Aktuality

7.5.2013 Servis počítačů a tabletů

notebooky-opravy-nahled.jpg
Servis počítačů a tabletů Moderní technologie přináší mnoho technických zařízení, která uživatelům… Více
-

19.6.2012 PC servis

pc-servis-abax-01.jpg
V dnešní době patří počítače mezi základní přístroje každé práce, kde je potřeba komunikovat s klie… Více
-

28.5.2012 Servis počítačů

servis-pc-02.jpg
Počítač je technické zařízení, které lidem pomáhá zpracovat velké množství dat elektronickou formou… Více
-

19.4.2012 Notebooky Fujitsu a jejich servis

fujitsu-logo.jpg
Fujitsu Siemens Computers je japonská nadnárodní společnost zabývající se prodejem výpočetní techni… Více
-

7.2.2011 Brašny na notebooky Samsonite

samsonite-brasna-notebook-1.jpg
Zavazadla Samsonite mají dlouhou tradici. Vznik firmy se datuje už do roku 1910, když bratři Shwayd… Více
-

29.1.2010 Obnova dat-když Vaše data potřebují pomoc

pc-crash.jpg
S novými technologiemi nám přichází také nové problémy. Bohužel stolní počítač i notebooky mají rov… Více
-

8.11.2009 Výrobci zahlcují notebooky a PC nepotřebným softwarem

notebook7.jpg
Dnes jsou již zpravidla notebooky a počítače prodávány s již nainstalovaným operačním systémem Wind… Více
-

30.4.2009 Záložní a napájecí zdroje UPS - kdy je dobré zálohovat napájení u PC

ups_ruzne.jpg
Zdroje a UPS mají v oblasti počítačů svoje nezastupitelné místo a proto se na ně pojďme podívat blí… Více
-

27.4.2009 Nacpe IBM celý internet do Vašeho PC ?

racetrackicon.jpg
Společnost IBM vyvíjí novou revoluční technologii operačních pamětí pro počítače pojmenovanou ̶… Více
-

20.4.2009 Nevhodný obsah v pracovních noteboocích

a1a1.jpg
Skoro 3/4 administrátorů ve Spojených státech našlo v zaměstnaneckých počítačích nevhodné obrázky, … Více
-

12.4.2009 Budoucnost IT podle Microsoftu

future.jpg
Microsoft je název, který snad v oblasti počítačů nikomu není třeba objasňovat. Navzdory předpoklad… Více
-

22.3.2009 Jak snížit spotřebu notebooku?

arrow_down.jpg
Doba, po kterou vydrží notebook pracovat pouze na baterii, je pro některé uživatele notebooků napro… Více
-

12.3.2009 Máte nebo plánujete pořídit si notebook ASUS ?

rss_service_asus.jpg
Společnost ASUS zveřejnila na svém webu užitečný nástroj – nainstalujete si do své RSS čtečky… Více
-

11.3.2009 Bezpečnost počítače aneb jak zjistit že je Váš systém opravdu bez virů

hijackthislogo.jpg
Určitě jste se již někdy chtěli přesvědčit, zda je Váš počítač opravdu bez virů a mít jistotu, že d… Více
-

24.2.2009 Jak opravit pevný disk

hdd2.jpg
Má Váš pevný disk problémy se čtením nebo zápisem dat? Tento problém má pro Vás dvě řešení. Buď sta… Více
-

13.2.2009 Jak je to s vadnými pixely u displejů notebooků a monitorů ?

vadny-pixel-lcd.jpg
Jistě jste se už setkali u notebooku či monitoru s LCD panelem s vadnými body. Vadné body se mohou … Více
-

9.2.2009 Také Váš PC počítač potřebuje pravidelně na STK

vycistit_pc.jpg
Jezdíte pravidelně se svým vozidlem na STK ? Jste-li řidičem, určitě víte, že Vaše auto potřebu… Více
-

9.2.2009 Co můžete sami udělat pro svůj PC počítač

pc_sestava3.jpg
K tomu, aby Váš PC počítač fungoval rychle, bezpečně a spolehlivě, je potřeba vynaložit určité úsil… Více
-

14.1.2009 Nastala porucha. Vyplatí se opravit staré nebo koupit nové zařízení ?

nemocny_pc.jpg
Přestal vám fungovat notebook, tiskárna vytrvale hlásí „nějaký ERROR“, počítač neustále… Více
-

9.9.2008 Proč je lepší svěřit výměnu akumulátorů v UPS odbornému servisu ?

logo_apc.jpg
Chcete ušetřit peníze a opravit si Vaši UPSku svépomocí ? Cena baterie je samozřejmě nižší než cena… Více
-

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz