Budoucnost IT podle Microsoftu : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Budoucnost IT podle Microsoftu

12.4.2009

future.jpg

Microsoft je název, který snad v oblasti počítačů nikomu není třeba objasňovat. Navzdory předpokladům stále určuje směr vývoje informačních technologii a vypadá to, že se svými inovačními výsledky se to už ani nezmění. Již dnes nám předkládá vizi budoucnosti, která doslova bere dech. Nikoho už nepřekvapí možnost ovládání domácího PC či notebooku z kteréhokoliv místa na světě, avšak abychom pomocí kapesního počítače ovládali svůj dům nebo auto, to už stojí za zmínku.


Jak taková představa může v praxi vypadat, zobrazuje krátký videospot na této stránce. Ovládejte intuitivně cokoli čímkoli (??) co má na sobě logo Microsoftu. Na PC nebo notebook zapomeňte – na co jej nosit s sebou anebo k němu zasedat ke stolu, když Windows je všude kolem Vás …Microsoft se momentálně především snaží vytlačit klávesnice a myši a nahradit je dotykovými displeji a hlasem, což je nekompromisně mnohem efektivnější způsob ovládání. Již nové Windows 7 disponují sofistikovaným dotykovým ovládáním. Microsoft totiž považuje za hlavní trend směřování k jednoduchosti což znamená že v budoucnu kapesní počítače vytlačí mobily, notebooky, klíče a dokonce i kreditní karty. Nové Windows 7 také nabízejí virtuální platformu Live Mesh, která umožňuje ovládání počítače nebo více počítačů na dálku pomocí sdílení pracovní plochy (např. PC ve Vaší firmě během Vaší dovolené v Austrálii).

A to je jen pár příkladů připravovaných inovací. Každopádně se máme na co těšit.

autor: Matěj Jakimov, zdroj: www.idnes.cz


Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis počítačů : Servis PC , upgrade a rozšíření počítačů, instalace a ladění software do PC, opravy a výměna LCD obrazovek a monitorů pro počítače, výměna vadných dílů počítačů v rámci oprav za nové originální servisní díly , dodávky nových počítačů, servisní hotline pro PC a software, opravy a servis všech typů závad počítačů a laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro PC. Opravy počítačů provádíme celoplošně pro celou ČR – odvoz a dovoz do druhého dne.ABAX – servisní centrum

První pomoc pro Váš počítač


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz