Servis počítačů : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Servis počítačů

28.5.2012

servis-pc-02.jpg

Počítač je technické zařízení, které lidem pomáhá zpracovat velké množství dat elektronickou formou. V dnešní době se bez něj neobejde každá moderní firma. Počítače se dají sehnat v mnoha různých konfiguracích, které splní všechny požadavky zákazníka. V sortimentu počítačových výrobců najdeme klasické stolní počítače, notebooky, ultrabooky, netbooky nebo tablety. Modelové řady dodavatelů se zaměřují na velké podniky, menší firmy i jednotlivce.

Opravy počítačů

Každá součástka počítače má určitou životnost a i přes vynikající zacházení se může časem porouchat, je třeba ji opravit nebo zcela vyměnit.

Opravy počítačů se nejčastěji týkají těchto komponent:

Výběr servisu počítačů

Počítač či notebook patří mezi technicky komplikovaná zařízení, jehož oprava potřebuje odborný přístup, poměrně drahé servisní vybavení a dostatek zkušeností. Navíc i podle zákona jsou elektrická zařízení oprávněni opravovat pouze odborní pracovníci, vlastnící oprávnění k práci na elektrických zařízeních dle příslušné vyhlášky. Proto není rozumné pouštět se do jejich oprav sami a doporučujeme vždy svěřit servis počítačů a servis notebooků do rukou počítačového servisu. Zvlášť v případě, když je zařízení již po záruční době.

Servisní centrum Abax provádí opravy a servis počítačů všech značek bez ohledu na jejich model. Servis PC je proveden pouze odborníky s mnohaletými zkušenostmi, kteří používají tu nejlepší techniku. Při nutnosti nahrazení celého náhradního dílu počítače jej technici vymění pouze za originální náhradní díl daného výrobce. Svou zakázku můžete sledovat online na stránkách servisu. Servis počítačů od servisního centra Abax je proveden kvalitně, za nízkou cenu a v co nejkratším čase.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz