Také Váš PC počítač potřebuje pravidelně na STK : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Také Váš PC počítač potřebuje pravidelně na STK

9.2.2009

vycistit_pc.jpg

Jezdíte pravidelně se svým vozidlem na STK ?


Jste-li řidičem, určitě víte, že Vaše auto potřebuje pravidelnou technickou prohlídku. Vymění se olej, destičky brzd, zkontrolují předepsané funkce aktivních i pasívních prvků vozidla … zaplatíme, dostaneme nálepku a pak … znáte ten dobrý pocit – už zase jezdíme s „klidem v duši“, že jsme pro svého miláčka nic nezanedbali.


Ale co počítač ? PC také není stavěný k tomu, aby běžel desítky let bez jediného zásahu. Po čase zjistíme, že počítač jede čím dále tím pomaleji, doba od zapnutí PC po celkové uvedení do použitelného stavu se prodlužuje na dlouhé minuty, ventilátor počítače hučí hlasitě na plné otáčky od ranního zapnutí až po večerní vypnutí PC. Pakliže budeme tyto známky „stárnutí“ počítače ignorovat, je jen otázkou času, kdy nám PC „umře“ během plnění neodkladného úkolu, anebo se stane „líným bručounem“, který nás pro samé vytížení sebou samým ani není ochoten pustit nás ke smysluplné práci na počítači.


Proto je i Váš PC počítač nebo notebook dobré čas od času nechat podrobit komplexní periodické prohlídce. Opravny a servisy PC ji obvykle nazývají profylaxí.


Náš servis Vám provede celkovou profylaxi PC počítače za velmi rozumnou cenu 600 Kč bez DPH.

Co můžete od této služby očekávat :
První pomoc pro Váš počítač

Ostrava , Praha , Pardubice , Hradec Králové , Brno , Plzeň , Olomouc , Liberec , České Budějovice , Ústí nad Labem , Jihlava , Karlovy Vary , Zlín a ve všech dalších městech ČR


Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis počítačů : Servis PC , upgrade a rozšíření počítačů, instalace a ladění software do PC, opravy a výměna LCD obrazovek a monitorů pro počítače, výměna vadných dílů počítačů v rámci oprav za nové originální servisní díly , dodávky nových počítačů, servisní hotline pro PC a software, opravy a servis všech typů závad počítačů a laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro PC. Opravy počítačů provádíme celoplošně pro celou ČR – odvoz a dovoz do druhého dne.PC Servis notebooků počítačů, záchrana dat a obnova datDoporučujeme :

Nové laminátové i dřevěné plovoucí podlahy , masívní dřevěné podlahy, linoleum či koberce Vám v Jeseníku a v Olomouckém kraji kvalitně dodají, dovezou a položí naši podlaháři Jeseník . Renovace podlah Jeseník – renovace dřevěných podlah i parket provedou naši podlahářipodlahářství Jeseník . Využijte pro nákup dřevěné podlahy či laminátové podlahy naši pobočku podlahy Jeseník . Naše podlahářství Jeseník a podlaháři nabízejí i služby pokládky koberců Jeseník a plovoucí podlahy Jeseník V naší galérii nabízíme podlahy několika vybraných výrobců podlah, osvědčených především jako plovoucí podlahy. Po provedení pokládky podlah mohou nastoupit malíři pokojů Jeseník , kteří provedou veškeré malířské práce , případně Vám naši sádrokartonáři z divize sádrokarton Jeseník dotvoří interiér podle Vašich představ. Natěrači Jeseník zajistí pak estetické nátěry sádrokartonu. Zvládnou ovšem profesionálně i nátěry fasád , nátěry střech , protipožární nátěry budov nátěry podlah či nátěry ocelových konstrukcí.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz