Brašny na notebooky Samsonite : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Brašny na notebooky Samsonite

7.2.2011

samsonite-brasna-notebook-1.jpg

Zavazadla Samsonite mají dlouhou tradici. Vznik firmy se datuje už do roku 1910, když bratři Shwayderové vyrobili v manufaktuře v Denveru ve Spojených státech první dřevěný kufr.

batohy-krosny Samsonite Toploader Black Proteo Formal

Výroba měla vycházet vstříc potřebám cestovatelů a dobrodruhů, kteří využili především bytelná zavazadla. Samotný název značky je odvozen od biblického hrdiny Samsona, jehož pověstnou sílu měla připomínat kvalita a odolnost Shwayderových ku­frů.

V roce 1995 byl otevřen první obchod Samsonite v Evropě a o 4 roky později uvedli na trh první PC diplomatický kufřík.

Dnes najdete mezi produkty Samsonite širokou nabídku profesionálních i neformálních brašen a batohů na notebooky, splňujících nejnáročnější požadavky. V České republice můžete koupit brašny na notebook Samsonite například v eshopu batohy-krosny.cz

Hlavními kritérii při koupi brašny na notebook jsou pevnost, pokud možno spolu s ochranou proti nárazu, nízká hmotnost a přehledná organizace vnitřního prostoru. Často hraje roli i reprezentativní vzhled. Podívejme se, jak se značka Samsonite s těmito požadavky vypořádala:


Materiály použité při výrobě brašen Samsonite:

batohy-krosny Samsonite TOP LOAD. CASE/COMP Black Laptop PillowBrašny a batohy na notebook Samsonite jsou zhotoveny z lehkých a pevných syntetických materiálů, např. polyester 600D, u některých modelů kombinovaných s jemnou kůží.

Materiál je impregnovaný, aby byl notebook dobře chráněn proti vlhkosti.


Ochrana notebooku proti nárazům:

Samsonite POCONO II Titan GTS

Základní ochranou je protinárazové vyztužené dno u brašen standardních kolekcí.

Řada Proteo Formal a Proteo Casual se mohou pochlubit patentovaným systémem Laptop Shock Absorber, což je vložená pružná vlnovka obalená pěnovou hmotou, která zajistí optimální rozložení tlaku a utlumí náraz v případě pádu.

Laptop pillow je protinárazová ochrana u vyšší řady brašen. Pěnová hmota s tvarovou pamětí, ve které bude váš notebook jako v peřince, téměř vůbec nezvyšuje hmotnost zavazadla. Zformuje se podle notebooku a zabrání nechtěnému pohybu i poškození při pádu.


Ergonomie:

batohy-krosny Samsonite AT CRONUS Off. Case Black

K dalším přednostem značky Samsonite patří ergonomicky upravená ucha a ramenní popruhy, u batohů speciální polstrování zad.

Ramenní popruhy jsou nastavitelné a často obsahují gelovou podložku pro pohodlné nošení větší zátěže.


Další skvělé prvky:


Rozmanitost:

Samsonite Laptop Backpack Grey Unity ICT Casual

Mezi výrobky Samsonite najdete brašny i batohy jak elegantní (s označením Formal nebo Business), tak neformální (Casual), všechny s vysokou kvalitou zpracování.

Zavazadla Samsonite jsou skvělou volbou i přes jejich vyšší cenu. Investice se totiž vyplatí díky profesionálnímu provedení a dlouhé životnosti výrobku.

Chcete-li koupit brašnu nebo batoh na notebook Samsonite přímo od distributora, nebo si prostě prohlédnout nabídku, navštivte stránky batohy-krosny.czStručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace software do notebooků. Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , Sony servis ,Lenovo servis ,IBM servis , MSI servis ,Dell servis , Toshiba servis ,notebook servis ostatních značek notebooků. PC servis na noteboky i velké PC počítače všech dalších značek provádíme celoplošně pro celou ČR s odvozem vadného noteboku odkudkoli do druhého dne. Záchrana dat a obnova dat z poškozených disků notebuků. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek

Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz