Notebooky Fujitsu a jejich servis : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Notebooky Fujitsu a jejich servis

19.4.2012

fujitsu-logo.jpg

Fujitsu Siemens Computers je japonská nadnárodní společnost zabývající se prodejem výpočetní techniky. Jedná se o společný podnik firem Fujitsu Limited a Siemens AG. Firma se zaměřuje nejen na podnikatele, ale nabízí také produkty běžným uživatelům. V nabídce Fujitsu najdete monitory, pracovní stanice, stolní počítače, servery, periferní zařízení, datová úložiště, software a další doplňkové služby pro zákazníky. Jak praví slogan firmy „možnosti jsou nekonečné“.

Servis notebooků Fujitsu

Notebooky Fujitsu a jejich produktové řady

Hlavním prodejním artiklem jsou mobilní zařízení – notebooky. Portfolio notebooků Fujitsu zahrnuje zařízení na nejvyšší, pokročilé a všestranné úrovni. Notebooky Fujitsu Celsius a Fujitsu Lifebook nejvyšší řady splní jakoukoliv individuální potřebu zákazníka. Pokročilé notebooky Fujitsu modelové řady Lifebook snoubí pohodlí při práci, jednoduchost a kvalitu. Notebooky Fujitsu na všestranné úrovni nabízí perfektní řešení pro domácí i firemní kancelář.

Notebooky Fujitsu jsou spolehlivým nástrojem, jež vznikly spojením japonské kvality, německého inženýrství a dlouholetých zkušeností v oboru. Díky možnosti rozsáhlé konfigurace jsou notebooky Fujitsu plně flexibilní.

Servis notebooků Fujitsu

I přes dokonalé zpracování a použité prvotřídní materiály může u notebooků Fujitsu dojít k poškození. Servis Fujitsu provádí servisní středisko Abax, které zajistí veškeré opravy notebooků Fujitsu po celé České republice.

Servisní centrum Abax opravuje notebooky Fujitsu všech modelových řad – Fujitsu Lifebook, Fujitsu Celsius i Fujitsu Stylistic. Po detailní diagnostice vystaví zákazníkovi zdarma cenovou nabídku pro odstranění všech zjištěných závad. Jakmile zákazník cenu odsouhlasí, notebook Fujitsu bude opraven odborníky, kteří používají pouze špičkové vybavení a originální náhradní díly Fujitsu . Servis notebooku Fujitsu bude proveden rychle, levně a spolehlivě.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz