PC servis : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

PC servis

19.6.2012

pc-servis-abax-01.jpg

V dnešní době patří počítače mezi základní přístroje každé práce, kde je potřeba komunikovat s klienty elektronickou formou, evidovat zboží či organizovat úkoly a sdílet je s kolegy. Osobní počítač, zkráceně označován jako PC z anglického slova personal computer, vyrábí mnoho různých firem. Mezi největší výrobce stolních počítačů patří Acer, HP, Lenovo, Asus, Samsung, Dell a další.

Každá PC značka klade důraz na rozdílné vlastnosti počítačů. Některé značky se zaměřují na běžné uživatele, kterým stačí základní vybavení pro jednoduché pracovní úkony, jiné vytváří produkty pro firmy a podniky, kterým záleží na rychlosti a výkonu každé komponenty. K nedůležitějším částem PC patří: základní deska, procesor, grafická karta, operační paměť, pevný disk, zdroj, monitor, myš a klávesnice.

PC servis všech značek

Ať již se o svůj počítač staráte jakkoliv dobře, čas je nepřítel plošných spojů. Postupem času se může poškodit nejen povrchové části počítače, ale také jeho komponenty uvnitř. Většinu závad nemůže opravit uživatel sám, a proto se musí obrátit na zkušené techniky.

Servisní centrum Abax provádí opravy a servis PC po celé České republice se svozem zakázek zdarma. Abax opravuje stolní počítače, ale také notebooky, netbooky, ultrabooky včetně jejich komponent všech značek. Před zahájením opravy je provedena detailní diagnostika, která odhalí rozsah poškození. Opravy PC provádí pouze profesionální počítačový technici, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Počítač je opraven kvalitně, rychle a za přiměřenou cenu.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz