Servis tiskáren HP Brno (opravy tiskáren HP Brno) : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

SERVIS TISKÁREN HP Brno (opravy tiskáren HP Brno)

Pozáruční servis tiskáren HP Brno, opravy tiskáren HP Brno

Svoz zakázek tiskáren Hewlett Packard k opravám ZDARMA z oblasti Brno a okolních měst


servis tiskáren HP

Objednávka opravy

Profesionální servis tiskáren HP se svozem oprav z celé ČR


VAŠE ZAKÁZKY OBJEDNAT OPRAVU CHCI POMOCI SVOZ ZDARMA Náhradní díly 

SERVIS VŠECH TYPŮ LASEROVÝCH TISKÁREN HP

na jednom místě, bez starostí s odvozem k opravě


Tiskáren HP HP Tiskáren HP


HP LASERJET – HP OFFICEJET – HP DESIGNJET – HP COLOR LASERJET – HP BUSINESS INKJET


UPOZORNĚNÍ :Kdo je ABAX SERVISNÍ CENTRUM … a jak provádíme opravy tiskáren a servis tiskáren :

ABAX servisní centrum poskytuje již 15 let profesionální servisní služby pro cca 53.000 zákazníků, mezi nimiž jsou jak koncoví uživatelé, tak i malé firmy a velké nadnárodní společnosti a také mnoho státních institucí.


Rukama a diagnostickými přístroji našich servisních techniků projde v průměru 800 oprav měsíčně, tj. cca 10.000 zakázek, opravy tiskáren a další techniky za rok.


Důsledným systémem řízení kvality jsme dosáhli v roce 2008 skóre 8% reklamací, což je pro servis tiskáren obecně velice dobrý výsledek.


Jako jedna z mála servisních firem neúčtuje naše opravna tiskáren diagnostiku tiskárny v případě, že zákazník odmítne cenovou nabídku opravy tiskárny převyšující schválený cenový limit o více než 10%.


Máte-li uzavřenou pojistku pro Vaši poškozenou tiskárnu, vystavíme Vám v rámci uskutečněné opravy ZDARMA servisní zprávu o poškození tiskárny pro Vaši pojišťovnu.
Servis tiskáren HP Brno v bodech :


Opravy a servis tiskáren provádíme na tyto typy tiskáren Hewlett-Packard :

a další …Co Vás bude zajímat … akce a aktuality k opravám tiskáren :


24.2.2009 Jakou si vybrat tiskárnu ?

Pokud uvažujete o koupi tiskárny, určitě jste si položili otázku, jaký typ zvolit. Můžete si vybrat z několika technologicky rozdílných druhů tisku.

Existují tiskárny jehličkové, které jsou dnes již zastaralé a pro domácí tisk nevhodné, dále jsou na trhu tiskárny inkoustové, které jsou nejrozšířenější mezi většinou uživatelů a pak tiskárny laserové, které jsou rozšířené zejména ve firemní sféře. Mimo tyto existují třeba také miniaturní termosublimační tiskárny, určené zejména pro tisk fotografií. Více …


25.8.2008 Opravíme Vám tiskárnu HP levněji než provádí opravy a servis HP jiný autorizovaný i neautorizovaný servis HP, a to v přinejmenším stejné kvalitě i lhůtě. Jak je to možné ?

Především nejsme vázáni autorizací na společnost Hewlett Packard, z toho pro nás vyplývají určité výhody a možnosti … Více …  Pro servisní zakázky si přijedeme až k Vám do těchto měst (a jejich okolí) :


  Oblastní servisní místo Servisně obsluhovaná města a jejich okolí Frekvence
  Servis Brno Tišnov, Kuřim, Vranov nad Dyjí, Adamov, Blansko, Jedovnice, Velká Bíteš, Zbraslav, Rosice, Oslavany, Ivančice, Moravany, Modřice, Moravský Krumlov, Pohořelice, Hrušovany u Brna, Velké Němčice, Slavkov u Brna, Olšany, Vyškov, Drnovice, Ivanovice na Hané, Rájec-Jestřebí, Kunštát, Boskovice, Hustopeče, Břeclav, Mikulov, Znojmo, Brno pracovní dny

  Reference na naše zákazníky v oblasti BRNO a okolí

  Servis notebooků Brno

  Další služby : Revize elektro Brno
  Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis tiskáren : Servis tiskáren , upgrade a rozšíření tiskáren, instalace a profylaxe tiskáren , opravy a výměna tiskových hlav pro tiskárny, výměny vadných dílů tiskáren provádí naše opravna tiskáren v rámci oprav za nové originální náhradní díly . Dodávky samostatných náhradních dílů pro tiskárny , dodávky nových tiskáren, servisní hotline pro tiskárny a software, opravy a servis všech typů závad tiskáren. Prodej originálních náhradních dílů pro tiskárny. Opravy tiskáren poskytují naše opravny tiskáren ABAX celoplošně pro celou ČR – odvoz a dovoz do druhého dne.  OBJEDNAT OPRAVU CHCI POMOCI SVOZ ZDARMA Náhradní díly


  ABAX – servisní centrum Servis notebooků, tiskáren, servis PC, počítačů, UPS, kamer, záchrana dat | Revize elektro  Proč nás

  Aktuality

  10.5.2013 Servis a opravy tiskáren

  servis-tiskaren-maly.jpg
  Tiskárna je jedno z nejdůležitějších výstupních zařízení, jenž dokáže převést data uložená v elektr… Více
  -

  16.6.2011 Servis tiskáren

  opravy-tiskaren-nahled.jpg
  Každé technické zařízení má menší nebo větší problémy. V současné době se nikdo neobejde bez tiskár… Více
  -

  25.8.2008 Opravy a servis pro tiskárny HP levněji

  hp.jpg
  Opravíme Vám tiskárnu HP levněji než provádí opravy a servis HP jiný autorizovaný i neautorizovaný … Více
  -

  Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz