Servis tiskáren : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Servis tiskáren

16.6.2011

opravy-tiskaren-nahled.jpg

Každé technické zařízení má menší nebo větší problémy. V současné době se nikdo neobejde bez tiskárny, ať už je malá, velká, tiskne barevně nebo jen černobíle. Bez ohledu na značku provádíme servis tiskáren a opravy všech tiskáren se svozem zakázek z celé České republiky.


Jak servis tiskáren probíhá?

Servis tiskáren

V případě, že naleznete závadu na vaší tiskárně, stačí vyplnit objednávkový formulář , který se svými iniciály odešlete na náš servis tiskáren. Následně si vytisknete kopii formuláře a přiložíte jej k pečlivě zabalené tiskárně do krabice. Druhý den si dopravce přijede pro vaši tiskárnu a odveze ji k opravě. Technici provedou důkladnou diagnostiku a spočítají cenu opravy, kterou vám zašleme k odsouhlašení. Po akceptaci ceny se zařízení opraví a ihned do ukončení se tiskárna odveze zpět na vaši adresu.


Které tiskárny opravujeme ?

Provádíme opravy tiskáren všech běžných značek. Servis tiskáren má několik oddělení specializovaných na jednotlivé výrobce a značky :

Pozor – neopravujeme inkoustové tiskárny !!


Jaké má náš servis tiskáren výhody?
Doporučujeme další řemeslné služby pro Prahu a Středočeský kraj : 

Řemeslníci Ekomplex nabízejí v Praze a ve Středočeském kraji řadu řemeslných služeb zaměřených na podlahářství, malířství, natěračství, interiéry, instalatérství, kamnářství, kominictví a další práce. Malířství Praha realizuje malování interiérů bytů a firem, natěračství Praha natěračské práce, instalatérství Praha realizuje komplexní instalatérské práce Praha – především vodoinstalace Praha , plynoinstalace Praha a vytápění Praha . Specializované odborníky máme pro služby revize plynových zařízení Praha – revize plynových kotlů a spotřebičů, elektrorevize Praha – revize elektroinstalací a elektrospotřebičů, čištění komínů Praha , ale také na speciální druhy ekologického vytápění : krby Praha – vytápění domů krby, podlahové topení Praha – nízkoteplotní vytápění podlahou, teplovzdušné topení Praha – vytápění teplým vzduchem, solární topení Praha – vytápění solárními kolektory, tepelná čerpadla Praha – vytápění tepelnými čerpadly. Interiéry v Praze vybuduje naše pracovní skupina sádrokarton Praha . Komíny vystaví anebo připraví na zimní sezónu kominictví Praha . Pracovníci našeho podlahářství Podlahy Praha realizují služby pokládání podlah Praha pro podlahy dřevěné, laminátové, korkové a vinylové a službu pokládání plovoucích podlah Praha pro plovoucí podlahy.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz