Prevence se Vašemu notebooku vyplatí : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Prevence se Vašemu notebooku vyplatí

15.2.2009

oprava-notebooku-1.jpg

Notebooky se těší přízni spotřebitelů a pomalu, ale jistě nahrazují u mnoha uživatelů klasické stolní PC. Mimo spousty nesporných výhod notebooků, které s sebou nese nahrazení stolního počítače notebookem, je zde také několik úskalí, která si běžný uživatel nemusí při nákupu notebooku uvědomit. 

Zatímco při opravě stolního PC jednoduše vyjmete vadnou komponentu, a vyměníte ji či reklamujete, v případě notebooku musíte servisu odevzdat celý přístroj. Reklamace notebooku nebo jeho oprava není vždy jednoduchá a levná, proto se vyplatí prevence.


Ptáte se tedy, co můžete preventivně udělat pro svůj notebook? Nejlepší možností je svěřit Váš notebook čas od času do rukou odborníků a podrobit ho komplexní prohlídce . Opravny notebooků ji obvykle nazývají profylaxí. Takovouto prohlídkou můžete předejít velkým nákladům za opravu notebooku. Tak jako jinde, i zde se nevyplatí čekat, až se utrhne ono příslovečné „ucho džbánu“.
 

Náš servis Vám provede profylaktické práce jako je vyčištění, seřízení, nastavení parametrů notebooku (tj. veličiny, podle kterých reaguje Power Management system notebooku na monitorované veličiny) dle výrobce notebooku anebo požadavků zákazníka v ceně cca 400 – 900 Kč dle typu notebooku a náročnosti profylaxe a testů notebooku po zákroku.


Pro Vás to znamená dobrou investici do Vašeho notebooku. Ušetří Vám často několikanásobek částky, kterou byste museli v případě poruchy vynaložit na opravu notebooku .


Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace a ladění software do notebooků. Opravy a výměna LCD obrazovek a displejů pro notebooky , výměna vadných dílů notebooků v rámci oprav za nové originální náhradní díly i dodávky samostatných náhradních dílů pro notebooky . Renovace baterií pro notebooky, dodávky nových notebooků, servisní hotline pro notebooky a software, kvalitní a levné opravy všech typů závad a poškození laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro notebooky. Opravy notebooků provádíme celoplošně pro celou ČR. Kvalitní a rychlý notebook servis s odvozem vadného noteboku odkudkoli v ČR do druhého dne.


ABAX – servisní centrum Kvalitní servis pro Váš notebookProč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz