Nová soutěž o satelitní přijímač : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Nová soutěž o satelitní přijímač

12.2.2014

satelitni-prijimac-evolve-bluestar-hd-nahled.jpg

Vyhodnocení soutěže:

Milí soutěžící, přinášíme vám k pondělnímu poledni vyhodnocení soutěže o satelitní přijímač Evolve BlueStar HD, která skončila k sobotní půlnoci.


Na úvod bychom rádi uvedli pár statistických informací. Soutěže se celkem zúčastnilo přes 220 soutěžících, ale správných odpovědí na první otázku: „Kolik průměrně měsíčně vyřídíme zakázek?“ bylo kolem 150. Bohužel ještě menší počet bylo těch, jež správně splnili podmínku soutěže a to sdílení v sociálních sítích.


Vzhledem k množství soutěžících, jež špatně splnili tuto podmínku, bereme to na naši hlavu, že jsme pro Vás špatně definovali požadavky na sdílení soutěže. Slibujeme, že se do příště polepšíme a přesněji specifikujeme podmínky soutěže.


Z tohoto důvodu uděláme výjimku a do soutěže zařadíme všechny soutěžící, jež správně odpověděli na první otázku, a jejich tip na počet soutěžících bude nejblíže správné odpovědi.Správné odpovědi


Jaké jsou tedy správné odpovědi na soutěžní otázky a kde jste je u nás mohli najít? 

1) Kolik průměrně měsíčně vyřídíme zakázek? Správná odpověď: 800 Odpověď jste mohli najít na našem webu v sekci O nás.

2) Kolik správných odpovědí nám dojde po dobu konání soutěže? Vzhledem k úpravě podmínek soutěže je správná odpověď: 155


Správě na první otázku odpověděl a současně byl nejblíže tipujícím pan Jan Čuberka, jemuž tímto gratulujeme k novému satelitnímu přijímači Evolve BlueStar HD. Doplňme, že tento tip byl číslo 156 soutěžících.


Děkujeme všem zúčastněným a určitě neopomeňte sledovat naše novinky! Připravujeme pro vás již další soutěž, tentokrát o špičkový multimediální přehrávač/rekordér EVOLVE Blade DualCorder HD.
Únorová soutěž o satelitní přijímač Evolve!

Rok 2013 je úspěšně za námi a letopočet s číslem 2014 téměř celý před námi. Stejně jak v uplynulém roce, tak i v tomto, chceme myslet na Vás, naše milé návštěvníky a tak jsme pro Vás opět připravili další soutěž o zajímavé ceny.


V minulých soutěžích jste mohli vyhrát praktické pomocníky k prácina cesty a tak jsme se tentokrát zaměřili na špičkového pomocníka pro zábavu a zahnání nudy.

V únorové soutěži budeme hrát o satelitní přijímač Evolve BlueStar HD.


Soutěž o Satelitní přijímač Evolve BlueStar HD

Satelitní přijímač Evolve BlueStar HD je špičkový HD satelitní přijímač/rekordér, který obsahuje integrovaný dekodér Irdeto a je také certifikován českým satelitním operátorem SKYLINK. Díky němu si budete moci užít satelitní vysílání ve FULLHD rozlišení a s krystalicky čistým obrazem!


Co je tedy potřeba udělat proto, aby se satelitní přijímač Evolve stal váš ?


Stačí vybrat správnou odpověď na soutěžní otázku, jež naleznete níže a mít štěstí u tipovací otázky. Současně je třeba splnit podmínku a to předání informace o soutěži svým známým a to sdílením na sociálních sítích. Necháme na Vás, zda odkaz na soutěž budete sdílet na facebooku, google+ či twitteru. Do formuláře níže stačí pak vložit jen odkaz, kde se o naší soutěži zmiňujete. Ten, jenž správně odpoví na otázku a jeho tip bude nejblíže ze všech soutěžících a splní podmínku sdílení soutěže na sociálních sítích, se může těšit na nový satelitní přijímač Evolve BlueStar HD!Soutěž bude probíhat až do soboty 15. března 2014, kdy dojde k vyhodnocení správných odpovědí a vyhlášení vítězů soutěže na našich stránkách.


Pravidla soutěže:


Soutěže se může zúčastnit každý, kdo splní podmínky soutěže a správně odpoví na soutěžní otázky a jeho tip v třetí otázce soutěže bude nejpřesnější. Pokud bude více výherců se stejným správným tipem, o vítězi bude rozhodovat dřívější datum a čas odeslání odpovědi. Po skončení soutěže bude vybrán výherce a bude kontaktován za účelem předání ceny. Pokud do 3 pracovních dnů od kontaktu neodpoví, výhra propadá dalšímu soutěžícímu v pořadí. Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. V případě získání výhry, souhlasí soutěžící s tím, že předá provozovateli soutěže své kontaktní údaje (jméno, příjmení, adresu) pro účely vypořádání výhry a případné oznámení výherce na webových stránkách pořadatele v rozsahu jméno, příjmení a město bydliště. Každý se může soutěže zúčastnit pouze 1×, duplicitní odpovědi budou ze soutěže vyřazeny. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora Abax servisní centrum, s.r.o. a jejich rodinných příslušníků. Pořadatel si vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu pravidel v průběhu trvání soutěže.


Vyhlášení výsledků:


Vyhlášení výsledků proběhne do 5 pracovních dnů od skončení soutěže a výherce bude kontaktován za účelem předání ceny.


Tým Abax servisní centrum Vám přeje dobrou volbu při odpovídání na soutěžní otázky a již nyní pro vás připravujeme další soutěž na březen! Těšit se můžete na špičkový multimediální přehrávač/rekordér EVOLVE Blade DualCorder HD!


Soutěž o Evolve Solaris 6M HDStručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace software do notebooků. Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis , PC servis a opravy notebooků všech dalších značek provádíme celoplošně pro celou ČR s odvozem vadného noteboku odkudkoli do druhého dne. Záchrana dat a obnova dat z poškozených disků notebuků. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek – servis notebooků Acer , servis notebooků Asus a náhradní díly na notebooky dalších typů.Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz