Soutěž o elegantní mobil - Samsung Galaxy Young : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Soutěž o elegantní mobil - Samsung Galaxy Young

23.9.2013

samsung-galaxy-young-mini.jpg

Nedávno skončila naše velká letní soutěž o tablet GOCLEVER a vzhledem k Vašemu velkému zájmu, na ni jsme hned navázali a to další soutěží pro Vás.


Tentokrát jsme soutěžili o „elegantního prcka“ a to mobilní telefon Samsung Galaxy Young.


Jedná se o mobil, jenž má kompaktní rozměry, takže se vám lehce vleze do kapsy a přitom je nabitý skvělými funkcemi a výkonem! Telefon nabízí 3,27 palcový plně dotykový displej, 1 GHz procesor a 768 MB RAM. Díky vestavěné paměti 4 000 MB se vám na něj vleze dostatek hudby i dat a je možné jej rozšířit o paměťové karty microSDHC.

Soutěž o mobil Samsung Galaxy Young

Kromě základních funkcí jako je fotoaparát, Wi-Fi či bluetooth, telefon disponuje pokročilými funkcemi bezkontaktních plateb NFC, snímačem zrychlení, geomagnetickým snímačem či snímačem vzdálenosti. Vše je dobře sladěno do rychlého operačního systému Android™ 4.1 Jelly Bean. S telefonem si tak užijete spoustu zábavy, ať už na cestách, či se může stát dobrým pomocníkem při práci.


Co bylo tedy třeba udělat, abyste mohli tento elegantní mobilní telefon vyhrát?


Stačilo správně odpovědět na dvě jednoduché otázky, na které najdete odpověď na našich stránkách a správně odhadnout třetí tipovací otázku nebo být alespoň nejblíže ze všech soutěžících.


Soutěž probíhala do pátku 25. Října 2013, kdy došlo k vyhodnocení správných odpovědí a následně byl jeden šťastlivec odměněn krásným telefonem Samsung Galaxy Young.
Vyhodnocení soutěže:


Naši milí účastníci soutěže. I přesto, že je pošmourné a mlhavé sobotní ráno, máme pro jednoho z Vás určitě velmi potěšující zprávu! Přinášíme Vám totiž vyhodnocení naší soutěže o mobilní telefon Samsung Galaxy Young.


Nejprve si sdělme trošku statistických informací. Soutěže se Vás zúčastnilo téměř 2 800 tipujících, ale i když se všechny správné odpovědi daly najít na našem webu, tak správně tipujících bylo jen něco málo přes polovinu.


Určitě Vás tedy zajímají, jaké byly správné odpovědi na naše otázky a kde jste je mohli najít?


1) Jaká je u nás cena opravy u iPhonu 5 senzorového obvodu a tlačítek? Správná odpověď: 1 850 Kč
Odpověď jste samozřejmě mohli najít v našem ceníku oprav mobilních telefonů Iphone.


2) V jakém roce jsme přijali jubilejní 100 000 zakázku? Správná odpověď: 2010
Zde to bylo trošku těžší, ale pokud nás znáte, jistě jste věděli, že správnou odpověď najdete v informačním článku – Co je u nás nového.


3) Kolik soutěžících se zúčastní této soutěže? Správná odpověď: 2798
Při této odpovědi se jednalo čistě o Vaše tipy a tedy i o štěstí. O správné odpovědi se rozhodovalo do poslední chvíle, tedy do 25. Října 23:59:59. I v poslední den soutěže k nám přišlo přes 50 odpovědí a rozdíly mezi nejblíže tipujícími byly opravdu minimální. Těm, jež s námi soutěžili už při minulé soutěži o tablet, mohlo být vodítkem počet soutěžících právě v této předchozí soutěži.


Správě na první dvě otázky odpověděl a současně byl nejblíže tipujícím pan Milan Jedlička z Brna, jemuž tímto gratulujeme ke krásnému novému mobilnímu telefonu Samsung Galaxy Young. Doplňme, že jeho tip byl opravdu velmi přesný, „zmýlil se“ jen o 1 soutěžícího. Jeho odpověď tedy zněla 2799 soutěžících.


Děkujeme všem zúčastněným a určitě neopomeňte sledovat naše novinky! Nová soutěž se může opět brzy objevit! 


Informace o ceně:

Další specifikace mobilního telefonu Samsung Galaxy Young , najdete na stránkách výrobce Samsung


Tým Abax servisní centrum Vám přeje dobré rozhodování při odpovídání na soutěžní otázky! 


Stručný popis našich servisních služeb : PC servis počítačů , inovace a přestavby PC, instalace a opravy počítačů všech značek, opravy notebooků všech značek, opravy a servis tiskáren , servis kamer , výměna vadných dílů v rámci služby servis PC , servis notebooků a opravy tiskáren za nové náhradní díly na notebooky . Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis a opravy notebooků všech značek. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek – servis notebooků Acer , servis notebooků Asus a další typy notebooků . Obnova dat a záchrana dat ze všech datových médií.Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz