Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Krok 2 – Příprava a odvoz Vašeho zařízení:


K zajištění bezpečné přepravy přístroje do našeho servisu je nutné :1. Především – ničeho se neobávejte. Zabalení přístroje, jeho příprava a odeslání Vám zabere 10–15 minut, zároveň Vám ušetří spoustu času a starostí s odvozem zařízení „někam do servisu“. S naší službou SVOZ ZDARMA jde vše snadno a rychle, my se postaráme za Vás. 

2. Připravte si dostatečně velkou kartonovou krabici. Čím silnější karton, tím lépe. Pro notebooky alespoň 3-vrstvý, pro tiskárny a UPS alespoň 5-vrstvý karton. Krabice musí být ve všech rozměrech alespoň o 5 cm větší (v případě notebooků), o 10 cm větší (v případě tiskáren do váhy 10 kg) a o 15 cm větší (v případě tiskáren těžších 10 kg), než jsou vnější rozměry přístroje. Vhodné krabice lze zakoupit na každé poště nebo v papírnictví. 

3. Najděte vhodný balicí materiál pro obložení přístroje. Nejlepší je molitan, pěnový polystyrén, bublinková fólie, skartovaný papír, v nouzi alespoň zmačkaný papír nebo tkaninu. Nedoporučujeme příliš sypký materiál – přístroj by v něm mohl „plavat“. 

4. Zabalte přístroj společně s vytištěnou vyplněnou objednávkou (vyplnili jste ji v předešlém kroku) do igelitového pytle nebo tašky, abyste zamezili vsypání kousků balicího materiálu do prostoru zařízení. 

5. Přístroj zabalený v igelitu vsuňte do připravené krabice. Obložte co nejdůkladněji balicím materiálem ze všech stran tak, aby se na žádné straně nepřiblížil více než 5 cm k okraji krabice. Balicím materiálem nešetřete – čím více, tím lépe. 

6. Balík pečlivě zalepte ze všech stran a zkontrolujte jeho neporušenost a pevnost. Nezapomeňte, že za správné zabalení zodpovídá odesílatel.A to už je vše. Nyní již jen vyčkejte ve zvolený den příjezdu našeho kurýra, který poškozené zařízení vyzvedne a odveze do našeho servisního centra.Upozornění

PŘEDCHOZÍ KROK DALŠÍ KROKProč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz