Servis tabletů Apple iPad : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Servis tabletů Apple iPad

7.5.2013

ipad-servis-2.jpg

Servis tabletů Apple iPad

Apple iPad je multimediální přístroj typu tablet od kalifornské společnosti Apple, který je obdařen operačním systémem iOS. Tablet iPad slouží k prohlížení multimediálního obsahu, jako je hraní her, pouštění hudby, přehrávání filmů nebo čtení elektronických knih. První generace tabletu Apple iPad byla představena v roce 2010, od té doby se na trh dostala ještě druhá a třetí generace tohoto oblíbeného tabletu.

Servis tabletů Apple iPad

Běžný uživatel, který není zasvěcen do funkčnosti vnitřních části tabletu, není schopen přístroj opravit svépomocí. Jakékoliv technické i povrchové závady je vhodné konzultovat s odborníkem a opravu tabletu iPad je lepší přenechat na zkušených technicích, kteří mají mnohaletou praxi. Každý větší servis tabletů Apple iPad provádí různé opravy tabletů na softwarové i hardwarové úrovni. Mezi nejběžnější úpravy softwaru patří instalace operačního systému či aplikací, aktualizace firmwaru, záloha a obnova dat. Naopak mezi práce na hardwarové úrovni se řadí výměna displeje, ochranné fólie, dotykové vrstvy, kamery nebo tlačítek a také opravy vnitřních komponent tabletu.

Servisní centrum centrum Abax provádí záruční i pozáruční opravy a servis tabletů Apple iPad všech generací na softwarové i hardwarové úrovni. Na nejžádanější opravy iPadů má Abax akční ceny.

Jak probíhá oprava iPadu?

Cenu opravy si můžete nechat nezávazně nacenit v servisním centru ABAX, stačí vyplnit formulář na webových stránkách firmy. Následně bude uskutečněna detailní diagnostika tabletu iPad. Po zhodnocení závažnosti a rozsahu opravy tabletu vám bude zaslána cenová nabídka, kde bude do poslední koruny vyčíslena konečná částka opravy vašeho zařízení. V případě její akceptace stačí poškozený Apple iPad zabalit, objednat přes internet opravu a připravit k odvozu do servisu. Abax zajišťuje odvoz tabletů iPad a všech dalších zařízení ze všech lokalit České republiky. V průběhu opravy tabletu iPad můžete neustále kontrolovat stav objednávky na webu společnosti. Jakmile je oprava iPadu dokončena, je vám zaslána zpráva s informací, že vám bude dovezen zpět na vaši adresu.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz