Servis smartphonů iPhone : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Servis smartphonů iPhone

14.5.2013

iphone-servis-10.jpg

Smartphone, nebo také chytrý telefon, je mobilní telefon, který je obdařen operačním systémem. Funkce smartphonu si můžete z větší části přizpůsobit instalací dalších programů a aplikací. Mezi nejrozšířenější operační systémy, s nimiž se můžeme setkat v chytrých mobilních telefonech, patří iOS, Android, Windows Phone. A právě systém iOS podporují smartphony společnosti Apple s označením iPhone.

Servis iPhone

Zařízení Apple iPhone se prodává od roku 2007 a na trh se dostala již pátá generace tohoto přístroje, která velikostí svého displeje spadá také mezi phablety – přístroj kombinující funkce mobilu a tabletu. Všechny telefony iPhone disponují dotykovým displejem s virtuální klávesnicí, přičemž uživatel může dávat telefonu příkazy jedním prstem i pomocí gest.

Stejně jako jiná elektronická zařízení, také mobilní telefony Apple iPhone potřebují svou péči a údržbu, aby mohli co nejdéle sloužit bez problémů. I přes snahu dát smartphonu iPhone vše, co potřebuje ke stoprocentní funkčnosti, mohou s ním čas od času nastat komplikace. Mezi nejčastější závady patří například prasklé sklíčko, nefunkční tlačítko pro zapnutí a vypnutí přístroje, vadný konektor pro připojení sluchátek nebo přestane správně fungovat dotyková vrstva z důvodu znehodnocení tekutinou.

Servis telefonů iPhone

V případě, že potřebujete opravit váš iPhone, je vhodné se obrátit na profesionální servis telefonů Apple. Servisní centrum Abax provádí kompletní servis a opravy smarpthonů Apple iPhone všech generací zakoupených u nás i v zahraničí. Abax se specializuje na záruční i pozáruční opravy iPhone , včetně aktualizace firmwaru a výměny náhradních dílů. Oprava iPhone zařízení probíhá rychle, levně a kvalitně. Stačí vytvořit objednávku a váš iPhone bude odvezen k opravě. Abax provádí servis iPhone efektivně a s vysokou úspěšností za velmi příznivou cenu.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz