Prodej-náhradní díly pro notebooky : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Prodej-náhradní díly pro notebooky

9.10.2008

strevanx6110.jpg

Jste technicky zdatní a chtěli byste si svůj notebook opravit či vylepšit sami ?

Pokud splňujete následující kritéria :

pak Vám nabízíme možnost objednat si libovolný náhradní díl pro Váš notebook u nás a provést si opravu notebooku svépomocí

Notebooky-DVDRWNotebooky-DVDRWNotebooky-DVDRWNotebooky-DVDRWNotebooky-DVDRW Notebooky-DVDRW


Díl, který potřebujete, poptáte nebo objednáte v našem eshopu náhradní díly na notebookyVstup do e-shopu s náhradními díly pro konkrétní typy notebookůNabízíme Vám náhradní díly pro notebooky HP, ASUS, PREMIO, ACER, Fujitsu-Siemens, IBM, LENOVO, TOSHIBA, BENQ, COMPAQ, DELL, SONY a další…Kromě náhradních dílů Vám můžeme dodat i paměti RAM, pevné disky, rozšiřující karty a další komponenty, jimiž lze provést UŽIVATELSKÝ UPGRADE (tj. vylepšení či rozšíření) stávající konfigurace Vašeho notebooku. Instrukce jak postupovat obvykle naleznete v uživatelské příručce, kterou jste obdrželi od výrobce spolu s Vaším notebookem.

Notebooky-DVDRWNotebooky-DVDRWNotebooky-DVDRWNotebooky-DVDRWNotebooky-DVDRW Notebooky-DVDRW

U tohoto druhu úpravy Vašeho notebooku obvykle nehrozí poškození notebooku a měl by ho zvládnout i průměrně zručný uživatel – navíc upgradem notebooku neztrácíte záruku na notebook (pokud Vám již nevypršela) a na díly poskytované pro upgrade notebooku Vám poskytneme plnou záruku 24 měsícůPřestože věříme Vaší šikovnosti a technickým znalostem, doporučujeme opravu Vašeho notebooku raději svěřit našim vyškoleným technikům – cena opravy bude jen o něco málo vyšší než je cena samostného dílu, ale zato budete mít jistotu ZÁRUKY a nemusíte se obávat poškození notebooku následkem chybného postupu při opravěČasto bude cena opravy Vašeho notebooku naším technikem včetně ceny práce dokonce i výrazně nižší než je cena samotného dílu – především u oprav základních desek nebo displejů notebooků.

Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace a ladění software do notebooků. Opravy a výměna LCD obrazovek a displejů pro notebooky , výměna vadných dílů notebooků v rámci oprav za nové originální náhradní díly i dodávky samostatných náhradních dílů pro notebooky . Renovace baterií pro notebooky, dodávky nových notebooků, servisní hotline pro notebooky a software, kvalitní a levné opravy všech typů závad a poškození laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro notebooky. Opravy notebooků provádíme celoplošně pro celou ČR. Kvalitní a rychlý notebook servis s odvozem vadného noteboku odkudkoli v ČR do druhého dne.ABAX – servisní centrum Kvalitní servis pro Váš notebook
Doporučujeme – služby řemeslníků v Liberci a v Libereckém kraji :

Nové podlahy a koberce Vám v Liberci a v Libereckém kraji kvalitně dodají, dovezou a položí naši podlaháři Liberec . Nabízíme v Liberci podlahářské služby Plovoucí podlahy Liberec – pokládky plovoucích podlah ze všech materiálů , Pokládání koberců Liberec – pokládky a dovoz koberců a Renovace podlah Liberec – renovace dřevěných podlah i broušení parket. Naše prodejny Podlahy Liberec nabízejí podlahy osvědčených značek. Malířské služby nabízejí Malíři Liberec v Liberci a v Libereckém kraji. Malíři pokojů Liberec se zaměřují především na malování bytů a obytných domů. Natěračské služby v Liberci a v Libereckém kraji nabízejí Natěrači Liberec . Naši sádrokartonáři z divize Sádrokartony Liberec dotvoří interiér podle Vašich představ. Pokud je ve vašem domě potřebný instalatér, instalatérské práce z oboru voda-topení-plyn zajistí instalatéři Liberec a jejich specialisté Vodoinstalatér Liberec pro vodovody a kanalizace, Plynoinstalatér Liberec pro plynoinstalace a Topenář Liberec pro vytápění. Kvalifikovaní Instalatéři Liberec zajišťují instalatérské práce v Liberci. Příjemné sálavé teplo zajistí krby nebo kamna z našeho kamnářství v Liberci – Kamna a krby Liberec. Chcete-li vytápět ekologicky, pak volte tepelná čerpadla Liberec pro vytápění vodou anebo teplovzdušné vytápění Liberec pro vytápění teplým vzduchem, případně solární vytápění slunečními kolektory dodavatele Solární vytápění Liberec a na ně napojené podlahové vytápění dodávané divizí Podlahové vytápění Liberec pro Liberec a Liberecký kraj. Revize plynu Liberec zajišťují revize plynových kotlů a jiných zařízení v Liberci a okolí. Pro připojení plynového kotle nezapomeňte potvrzení od kominictví Liberec , které zajistí pravidelné čištění komínu a jeho revize či kontroly.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz