Notebooky MSI a jejich servis : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Notebooky MSI a jejich servis

1.5.2012

notebook-msi-01.jpg

Společnost MSI je světový výrobce počítačového hardware. Hlavním sortimentem značky MSI jsou základní desky, grafické karty, servery a spotřební elektronika. Firma vyrábí také MSI tablety, MSI netbooky a MSI notebooky, které vynikají unikátními herními technologiemi a špičkovým výkonem. MSI notebooky se dělí na několik kategorií, každá z nich je jedinečná a splní nejrůznější požadavky široké klientely.

Modelové řady MSI notebooků

MSI Gaming série – skvělá volba pro všechny skutečné herní fanoušky. MSI Gaming série notebooků vyniká skvělou grafikou, která zvládá složité 3D efekty, podporuje hraní on-line s dalšími hráči, má vysoké rozlišení displeje a skvělou reprodukci zvuku.

Servis notebooků MSI

MSI Fashion série – spojení jedinečného výkonu a optimální výdrže baterie. Mezi další důležité vlastnosti patří nápaditý design, funkce pro ekonomické zatížení baterie a multidotykový touchpad.

MSI X-Slim série – notebooky MSI této řady vynikají extra tenkou tloušťkou a nízkou hmotností. I přes malou velikost zařízení vydrží přes 8 hodin práce na nabitou baterii. Navíc mají skvělý pozorovací úhel displeje.

MSI Classic série – klasická modelová řada pro všechny běžné uživatele určená k práci i pro domácí použití. Nabízí slušný výkon, neokoukaný design nebo moderní zabezpečovací prvky.

MSI Wind netbooky – lehké notebooky, které umožňují zákazníkům nosit si práci stále s sebou. Splňují kritéria pro nízkou hmotnost, vysokou výdrž a jednoduchost práce.

Servis notebooků MSI

V případě jakékoliv závady notebooku MSI je nutné vyhledat odbornou pomoc. I sebemenší poškození nebo závada může znamenat zásah do součástek počítače, který by měl provést zkušený technik. Servisní centrum Abax uskutečňuje opravy notebooků MSI všech druhů – řady C, F, G, P, U a X. Opravy provádí pouze zkušení odborníci, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Abax realizuje servis notebooků MSI v celé České republice a využívá jen špičkovou techniku a originální náhradní díly MSI . Servis notebooků MSI je proveden rychle, kvalitně a za nízkou cenu.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz