Notebooky HP a jejich servis : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Notebooky HP a jejich servis

11.4.2012

hp_logo.JPG

Společnost Hewlett Packard je nadnárodní společnost zabývající se prodejem výpočetní techniky. Zařadila se mezi pět největších prodejců osobních počítačů na světě. Notebooky HP jsou určeny malým a středním firmám. Hewlett Packard nabízí také notebooky pro domácí kanceláře.

Servis notebooků HP

Hewlett Packard nabízí širokou škálu modelových řad svých notebooků. Pro každodenní použití a zábavu jsou vhodné notebooky HP řady Pavilion g6, HP Pavilion g7, HP Pavilion dv7, HP Pavilion dv6 nebo HP Envy. S notebooky HP Mini a HP Pavilion dm1 si můžete svůj mobilní život nosit stále u sebe. Firmy ocení mobilní pracovní stanice HP EliteBook nebo notebooky HP ProBook řady B, M a P s řadou podnikových funkcí. Za zmínku stojí kompaktní ultrabook pro podnikové uživatele HP Folio 13, který je extrémně lehký a neuvěřitelně tenký.

Notebooky HP naplní všechny vaše představy. Mezi hlavní přednosti produktů značky Hewlett Packard patří vysoká bezpečnost, nekompromisní výkon, cenová dostupnost a odolnost, které jdou ruku v ruce s elegancí a sofistikovaným designem.

Oprava a servis notebooků HP

Jestliže váš notebook HP potřebuje opravu, přenechejte tuto starost odborníkům servisního centra Abax – oddělení HP servis . Ušetříte velké peníze a zajistíte svému zařízení kvalitní servis notebooku , po němž bude sloužit další dlouhé roky. Profesionální technici přijedou až do místa vašeho bydliště, aby poškozený notebook HP odvezli do servisního pracoviště. Porouchaný notebook HP projde precizní diagnostikou a zákazníkovi bude zaslána cenová nabídka opravy. Jestliže budete s cenou souhlasit, notebook HP bude do týdne opraven a doručen zpět na sjednané místo. Servisní centrum Abax používá pouze špičkové vybavení a pro všechny opravy notebooků HP používá pouze originální náhradní díly HP .


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz