Acer Aspire One D255 - drobeček pro každého : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Acer Aspire One D255 - drobeček pro každého

6.1.2011

acer-aspire-notebook-nahled.jpg

Novinek není nikdy dost, a proto si dnes představíme další netbook z řady Aspire One od firmy Acer . Konkrétně se jedná o vylepšený model Acer Aspire One D255, který nám přináší tradiční vlastnosti, které se očekávají od malých netbooků – odpovídající velikost, nízkou hmotnost, krásný design a kompatibilitu.

Notebook Acer Aspire One D255

S tímto na první pohled malým drobečkem se vůbec nemusíte stydět. Nejen, že s ním bude pro vás práce zábavou, ale zároveň si získáte svůj styl, bude to váš skvost, který bude u vás na každém kroku. Tomu odpovídají i barevné varianty tohoto netbooku, které si pro vás společnost Acer připravila. Zvolte si buď elegantní černý odstín Diamond Black, noblesní hnědou Sandstone Brown, vášnivou červenou barvu Ruby Red nebo nevinnou bílou barvu Seashell White. Každý si najde určitě ten svůj odstín, který mu padne nejen do noty.

Nový Acer Aspire One D255 má zcela minimalistický design, který ihned okouzlí každého svými zaoblenými liniemi. Přímo ve středu krytu působí kontrastně pochromované logo, další zvláštností je také průsvitné tlačítko pro zapnutí netbooku. Svou ultrapřenosnost nový typ netbooku dokazuje svou tloušťkou, která není větší než 1 palec. Hmotnost je také ohromující, netbook váží kolem 1 kilogramu.

Malá velikost však svého majitele nijak neomezuje, právě naopak. Stroj je vybaven speciální klávesnicí, která má větší klávesy pro pohodlnější psaní, a multidotykovým zařízením, které je vybaveno protiskluzovou vrstvou z mikroperliček. Tím je plně dosažena stejná přesnost a rychlost práce, jako u běžně velkých notebooků.

Notebook Acer Aspire One D255

Také výdrž baterie není zanedbatelná, na plné nabití vydrží pracovat až 24 hodin. Je to dosaženo také díky 10,1 palcovému displeji s rozlišením 1024×600, který je podsvícený LED diodami, a tudíž má menší spotřebu. Skvělou zprávou pro všechny cestovatele je, že netbook obsahuje výměnné síťové vidlice pro připojení k elektrickým zásuvkám dle různě platných standardů.

Do Acer Aspire One D255 je vložen procesor Intel Atom N550 (nebo N450) a má také všechna běžná připojení, jako je Bluetooth, Wi-Fi, 3G, Fast Ethernet. K dalšímu vybavení patří webová kamera, mikrofon, 3× USB a čtečku paměťových karet.Stručný popis našich servisních služeb : PC servis počítačů , inovace a přestavby PC, instalace a opravy počítačů všech značek, opravy notebooků všech značek, opravy a servis tiskáren , servis kamer , výměna vadných dílů v rámci služby servis PC , servis notebooků a opravy tiskáren za nové náhradní díly na notebooky . Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis a opravy notebooků všech značek. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek – servis notebooků Acer , servis notebooků Asus a další typy notebooků . Obnova dat a záchrana dat ze všech datových médií.

Doporučujeme – služby řemeslníků v Praze a ve Středočeském kraji :

Nové podlahy a koberce Vám v Praze a ve Středočeském kraji kvalitně dodají, dovezou a položí naši podlaháři Praha z podlahářství Podlahy Praha . Nabízíme v Praze podlahářské služby Plovoucí podlahy Praha – pokládky plovoucích podlah ze všech materiálů , Pokládání koberců Praha – pokládky a dovoz koberců a Renovace podlah Praha – renovace dřevěných podlah i broušení parket. Naše prodejny Podlahy Praha nabízejí podlahy osvědčených značek. Malířské služby nabízejí Malíři Praha v Praze a ve Středočeském kraji. Malíři pokojů Praha se zaměřují především na malování bytů a obytných domů. Natěračské služby v Praze a ve Středočeském kraji nabízejí Natěrači Praha . Naši sádrokartonáři z divize Sádrokartony Praha dotvoří interiér podle Vašich představ. Pokud je ve vašem domě potřebný instalatér, instalatérské práce z oboru voda-topení-plyn zajistí instalatéři Praha a jejich specialisté Vodoinstalatér Praha pro vodovody a kanalizace, Plynoinstalatér Praha pro plynoinstalace a Topenář Praha pro vytápění. Kvalifikovaní Instalatéři Praha zajišťují instalatérské práce v Praze. Příjemné sálavé teplo zajistí krby nebo kamna z našeho kamnářství v Praze – Kamna a krby Praha. Chcete-li vytápět ekologicky, pak volte tepelná čerpadla Praha pro vytápění vodou anebo teplovzdušné vytápění Praha pro vytápění teplým vzduchem, případně solární vytápění slunečními kolektory dodavatele Solární vytápění Praha a na ně napojené podlahové vytápění dodávané divizí Podlahové vytápění Praha pro Prahu a Středočeský kraj. Revize plynu Praha zajišťují revize plynových kotlů a jiných zařízení v Praze a okolí. Pro připojení plynového kotle nezapomeňte potvrzení od kominictví Praha , které zajistí pravidelné čištění komínu a jeho revize či kontroly.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz