Máte nebo plánujete pořídit si notebook ASUS ? : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Máte nebo plánujete pořídit si notebook ASUS ?

12.3.2009

rss_service_asus.jpg

Společnost ASUS zveřejnila na svém webu užitečný nástroj – nainstalujete si do své RSS čtečky ASUS RSS kanál a budete pravidelně informováni o nejnovějších ovladačích, biosech, firmwarech, software nebo manuálech určených pro daný notebook ASUS !

Nechejte se informovat prostřednictvím ASUS RSS kanálu ve Vaší RSS čtečce … Více informací


Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace a ladění software do notebooků. Opravy a výměna LCD obrazovek a displejů pro notebooky , výměna vadných dílů notebooků v rámci oprav za nové originální náhradní díly i dodávky samostatných náhradních dílů pro notebooky . Renovace baterií pro notebooky, dodávky nových notebooků, servisní hotline pro notebooky a software, kvalitní a levné opravy všech typů závad a poškození laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro notebooky. Opravy notebooků provádíme celoplošně pro celou ČR. Kvalitní a rychlý notebook servis s odvozem vadného noteboku odkudkoli v ČR do druhého dne.PC Servis notebooků počítačů, záchrana dat a obnova dat
Doporučujeme – služby řemeslníků ve Zlíně a ve Zlínském kraji :

Nové podlahy a koberce Vám ve Zlíně a ve Zlínském kraji kvalitně dodají, dovezou a položí naši podlaháři Zlín . Nabízíme ve Zlíně podlahářské služby Plovoucí podlahy Zlín – pokládky plovoucích podlah ze všech materiálů , Pokládání koberců Zlín – pokládky a dovoz koberců a Renovace podlah Zlín – renovace dřevěných podlah i broušení parket. Naše prodejny Podlahy Zlín nabízejí podlahy osvědčených značek. Malířské služby nabízejí Malíři Zlín ve Zlíně a ve Zlínském kraji. Malíři pokojů Zlín se zaměřují především na malování bytů a obytných domů. Natěračské služby ve Zlíně a ve Zlínském kraji nabízejí Natěrači Zlín . Naši sádrokartonáři z divize Sádrokartony Zlín dotvoří interiér podle Vašich představ. Pokud je ve vašem domě potřebný instalatér, instalatérské práce z oboru voda-topení-plyn zajistí instalatéři Zlín a jejich specialisté Vodoinstalatér Zlín pro vodovody a kanalizace, Plynoinstalatér Zlín pro plynoinstalace a Topenář Zlín pro vytápění. Kvalifikovaní Instalatéři Zlín zajišťují instalatérské práce ve Zlíně. Příjemné sálavé teplo zajistí krby nebo kamna z našeho kamnářství ve Zlíně – Kamna a krby Zlín. Chcete-li vytápět ekologicky, pak volte tepelná čerpadla Zlín pro vytápění vodou anebo teplovzdušné vytápění Zlín pro vytápění teplým vzduchem, případně solární vytápění slunečními kolektory dodavatele Solární vytápění Zlín a na ně napojené podlahové vytápění dodávané divizí Podlahové vytápění Zlín pro Zlín a Zlínský kraj. Revize plynu Zlín zajišťují revize plynových kotlů a jiných zařízení ve Zlíně a okolí. Pro připojení plynového kotle nezapomeňte potvrzení od kominictví Zlín , které zajistí pravidelné čištění komínu a jeho revize či kontroly.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz