Levná výměna CD, DVD, DVDRW mechanik u notebooků : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Levná výměna CD, DVD, DVDRW mechanik u notebooků

30.9.2008

dvdrw_nb.jpg

I staré notebooky lze levně a snadno omladit. Upgradujte na přepisovačku DVD-RW za pár korun…Pokud Váš notebook vykazuje některé z následujících symptomů :

pak je velká pravděpodobnost, že právě dosloužila optická mechanika ve Vašem notebooku.Možná Vás napádne otázka – proč ta mechanika vydržela tak málo, když notebook přece ještě není tak starý.

Notebooky-DVDRWNotebooky-DVDRWNotebooky-DVDRWNotebooky-DVDRWNotebooky-DVDRW


Příčinou je obvykle náchylnost polovodičového laseru ke stárnutí vlivem působení velké teploty. Zdá se to až neuvěřitelné, ale při vypalování CD-R / DVD-R médií vyvíjí laser teplotu až několik stovek stupňů Celsia a vlastní mechanika pracuje v doslova pekelných podmínkách. Hřející médium, které po vypalování vytáhnete z mechaniky, je toho důkazem.Zatímco například u laserových tiskáren je polovodičový laser obvykle obalen mohutným chladicím blokem, který odvádí přebytečné teplo od laseru a tím prodlužuje jeho životnost, u optických mechanik notebooků není na podobné řešení v mechanice místo. Teplo není kam odvádět a laser pracuje při teplotách, které zpětně způsobují postupnou změnu charakteristik laserového paprsku, mění se jeho vlnová délka a klesá intenzita paprsku. Výsledkem je pak postupná degradace mechaniky až do jejího konečného stavu, kdy se stává pro notebook nepoužitelnou.V tuto chvíli je uživatel notebooku vystaven před otázku, zda spolu s vadnou DVD / CD mechanikou pohřbít také celý notebook anebo nechá notebook opravit.

Často končí dotaz u výrobce notebooku na novou originální DVD / CD mechaniku zklamáním uživatele notebooku z cenové nabídky, která obvykle několikanásobně překračuje jeho původní představy.Chyba. Existuje řešení, které se sice výrobcům notebooků příliš nelíbí, ale pomohlo už mnoha tisícům uživatelů notebooků nadále používat jinak kvalitní přístroj, na který jsou zvyklí.Zkušený odborný servis notebooků umí často přizpůsobit pro konkrétní značkový nebo neznačkový notebook i mechaniky jiných výrobců za ceny, které jsou zlomkem cen tzv. originálních mechanik. Nehledě na to, že tyto „originální“ mechaniky jsou z velké části jen „převlečené“ mechaniky jiných výrobců a s výrobcem notebooku nemají kromě dodavatelské smlouvy nic více společného. 
Pro naše zákazníky provádíme úspěšné výměny a přizpůsobení značkových mechanik SONY, NEC, Mitsumi, Hitachi pro notebooky téměř všech značek za ceny, které jsou ve srovnání s cenami udávanými výrobci notebooků často poloviční i třetinové
První pomoc pro Váš notebook


Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace a ladění software do notebooků. Opravy a výměna LCD obrazovek a displejů pro notebooky , výměna vadných dílů notebooků v rámci oprav za nové originální náhradní díly i dodávky samostatných náhradních dílů pro notebooky . Renovace baterií pro notebooky, dodávky nových notebooků, servisní hotline pro notebooky a software, kvalitní a levné opravy všech typů závad a poškození laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro notebooky. Opravy notebooků provádíme celoplošně pro celou ČR. Kvalitní a rychlý notebook servis s odvozem vadného noteboku odkudkoli v ČR do druhého dne.


PageRank této stránky

ABAX – servisní centrum Kvalitní servis pro Váš notebook
Doporučujeme – služby řemeslníků v Olomouci a v Olomouckém kraji :

Nové podlahy a koberce Vám v Olomouci a v Olomouckém kraji kvalitně dodají, dovezou a položí naši podlaháři Olomouc . Nabízíme v Olomouci podlahářské služby Plovoucí podlahy Olomouc – pokládky plovoucích podlah ze všech materiálů , Pokládání koberců Olomouc – pokládky a dovoz koberců a Renovace podlah Olomouc – renovace dřevěných podlah i broušení parket. Naše prodejny Podlahy Olomouc nabízejí podlahy osvědčených značek. Malířské služby nabízejí Malíři Olomouc v Olomouci a v Olomouckém kraji. Malíři pokojů Olomouc se zaměřují především na malování bytů a obytných domů. Natěračské služby v Olomouci a v Olomouckém kraji nabízejí Natěrači Olomouc . Naši sádrokartonáři z divize Sádrokartony Olomouc dotvoří interiér podle Vašich představ. Pokud je ve vašem domě potřebný instalatér, instalatérské práce z oboru voda-topení-plyn zajistí instalatéři Olomouc a jejich specialisté Vodoinstalatér Olomouc pro vodovody a kanalizace, Plynoinstalatér Olomouc pro plynoinstalace a Topenář Olomouc pro vytápění. Kvalifikovaní Instalatéři Olomouc zajišťují instalatérské práce v Olomouci. Příjemné sálavé teplo zajistí krby nebo kamna z našeho kamnářství v Olomouci – Kamna a krby Olomouc. Chcete-li vytápět ekologicky, pak volte tepelná čerpadla Olomouc pro vytápění vodou anebo teplovzdušné vytápění Olomouc pro vytápění teplým vzduchem, případně solární vytápění slunečními kolektory dodavatele Solární vytápění Olomouc a na ně napojené podlahové vytápění dodávané divizí Podlahové vytápění Olomouc pro Olomouc a Olomoucký kraj. Revize plynu Olomouc zajišťují revize plynových kotlů a jiných zařízení v Olomouci a okolí. Pro připojení plynového kotle nezapomeňte potvrzení od kominictví Olomouc , které zajistí pravidelné čištění komínu a jeho revize či kontroly.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz