Apple iPod Nano - vylepšená šestá generace : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Apple iPod Nano - vylepšená šestá generace

10.6.2011

ipod-nano.jpg

Zařízení Apple iPod Nano jistě každý již zná, na trhu se prodává nejnovější šestá generace, která nabízí skvělé funkce pro své uživatele.

Tak jako má společnost Apple produkt pro telefonování se jménem iPhone nebo produkt pro snadnější práci s označením iPad, tak má také zařízení pro všechny hudební fanoušky pro poslech hudby. Apple iPad Nano svým designem zcela jistě zapadá mezi ostatní výrobky a rovněž značce vyplňuje místo pro excelentní hudební přehrávač.

Apple iPod Nano a příslušenství

iPod má několik různých verzí, zákazníci si mohou vybrat z verze Shuffle, Classic, Touch a Nano. Jestliže potřebujete miniaturní a lehký přehrávač hudby, který je však vybaven barevným displejem, iPod Nano je jasná volba. Displej má 1,5 palců a rozlišení 240×240 pixelů. Klasickým prvkem iPodu je klipsna na uchycení zařízení například na oblečení nebo tašku.

Rozměry přehrávače jsou 37,5×40,9×8,78 mm, jeho vzhled byl ještě vylepšen a k dostání je v 6 barvách. Hmotnost nového iPodu Nano je pouhých 21 gramů. Významnou novinkou je multidotykové ovládání, díky němuž můžete například otáčet displej o 90 ° na každou stranu. Ovládání je intuitivní, stačí vám pouze pár dotyků a ihned posloucháte to, co chcete. Přehrávač podporuje všechny základní hudební formáty – MP3, MP3 VBR, AAC, HE-AAC, Audible, Apple Lossless, AIFF a WAV.

Apple iPod Nano

Dá se zakoupit s kapacitou 8 nebo 16 GB, na plné nabití baterie vydrží přehrávat hudbu až 24 hodin. 


Stručný popis našich servisních služeb : PC servis počítačů , inovace a přestavby PC, instalace a opravy počítačů všech značek, opravy notebooků všech značek, opravy a servis tiskáren , servis kamer , výměna vadných dílů v rámci služby servis PC , servis notebooků a opravy tiskáren za nové náhradní díly na notebooky . Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis a opravy notebooků všech značek. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek – servis notebooků Acer , servis notebooků Asus a další typy notebooků . Obnova dat a záchrana dat ze všech datových médií.Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz