Apple iPhone 4 - jděte s dobou : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Apple iPhone 4 - jděte s dobou

29.4.2011

apple-ipad-4.jpg

Jestliže chcete nezaspat na vavřínech a užít si vytříbeného vkusného designu, který nabízí některý z aktuálních mobilních telefonů, jistou volbou pro vás bude zaručeně zařízení od firmy Apple s pojmenováním iPhone. Nejnovější je v současnosti verze iPhone 4, která překvapuje množstvím nápaditých funkcí a výkonem.

Vzhled

Apple iPhone 4

Jako i další výrobky od Apple, tak také iPhone jde ruku v ruce tradičnímu modernímu vzhledu, jenž je pro firmu typický. Oblé hrany, velký displej a minimum tlačítek z mobilního telefonu na první pohled dělají špičku ve své třídě.

Jak by taky ne, když nový iPhone využívá displej Retina. Maximální ostrost a živé barvy spolu s rozlišením 640×960 pixelů svým majitelům dává tu nejvyšší možnou kvalitu obrazu.

Vlastnosti

Zařízení je vybaveno procesorem Apple A4 a nabídne také novou verzi operačního systému iOS 4.3. Mobil se ovládá intuitivně, stačí pár pohybů prsty a ihned využíváte funkci, kterou hledáte. Multidotykový displej slouží pro snadnou organizaci zpráv, hudby a dalších souborů.

iPhone 4 nabízí nápaditý multitasking, kdy aplikace otevřená na pozadí neovlivňuje výdrž baterie. V pohotovostním režimu mobil vydrží až 300 hodin v provozu. Dále nesmí chybět možnost 5mpx fotoaparátu, který dokáže natáčet video v HD rozlišení.

Nesmí chybět klasické funkce, mezi něž se řadí připojení Wi-Fi, GPS, tříosý gyroskop, dva mikrofony pro potlačení hluku nebo blesk. K dostání je v bílé a černé variantě s vnitřní pamětí o velikosti 16 nebo 32 GB.*Autor: Kristiánová , Zdroj: Apple

Stručný popis našich servisních služeb : PC servis počítačů , inovace a přestavby PC, instalace a opravy počítačů všech značek, opravy notebooků všech značek, opravy a servis tiskáren , servis kamer , výměna vadných dílů v rámci služby servis PC , servis notebooků a opravy tiskáren za nové náhradní díly na notebooky . Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis a opravy notebooků všech značek. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek – servis notebooků Acer , servis notebooků Asus a další typy notebooků . Obnova dat a záchrana dat ze všech datových médií.

Doporučujeme – služby řemeslníků v Praze a ve Středočeském kraji :

Nové podlahy a koberce Vám v Praze a ve Středočeském kraji kvalitně dodají, dovezou a položí naši podlaháři Praha z podlahářství Podlahy Praha . Nabízíme v Praze podlahářské služby Plovoucí podlahy Praha – pokládky plovoucích podlah ze všech materiálů , Pokládání koberců Praha – pokládky a dovoz koberců a Renovace podlah Praha – renovace dřevěných podlah i broušení parket. Naše prodejny Podlahy Praha nabízejí podlahy osvědčených značek. Malířské služby nabízejí Malíři Praha v Praze a ve Středočeském kraji. Malíři pokojů Praha se zaměřují především na malování bytů a obytných domů. Natěračské služby v Praze a ve Středočeském kraji nabízejí Natěrači Praha . Naši sádrokartonáři z divize Sádrokartony Praha dotvoří interiér podle Vašich představ. Pokud je ve vašem domě potřebný instalatér, instalatérské práce z oboru voda-topení-plyn zajistí instalatéři Praha a jejich specialisté Vodoinstalatér Praha pro vodovody a kanalizace, Plynoinstalatér Praha pro plynoinstalace a Topenář Praha pro vytápění. Kvalifikovaní Instalatéři Praha zajišťují instalatérské práce v Praze. Příjemné sálavé teplo zajistí krby nebo kamna z našeho kamnářství v Praze – Kamna a krby Praha. Chcete-li vytápět ekologicky, pak volte tepelná čerpadla Praha pro vytápění vodou anebo teplovzdušné vytápění Praha pro vytápění teplým vzduchem, případně solární vytápění slunečními kolektory dodavatele Solární vytápění Praha a na ně napojené podlahové vytápění dodávané divizí Podlahové vytápění Praha pro Prahu a Středočeský kraj. Revize plynu Praha zajišťují revize plynových kotlů a jiných zařízení v Praze a okolí. Pro připojení plynového kotle nezapomeňte potvrzení od kominictví Praha , které zajistí pravidelné čištění komínu a jeho revize či kontroly.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz