Apple iPad - letmé sblížení : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Apple iPad - letmé sblížení

3.2.2011

ipad-01.jpg

Společnost Apple nyní zažívá úspěch s novým zařízením, které nese jméno Apple iPad. Jedná se o skvělou pomůcku pro prohlížení fotografií, webových stránek nebo videí na velkém multidotykovém displeji. A aby toho nebylo málo, tak tento displej funguje v jakékoliv poloze. Pojďme si tedy blíže představit tento unikátní přístroj od Apple, co se týká jeho vzhledu a základních vlastností.

Apple iPad

Design

Firma Apple chtěla svůj iPad co nejvíce zmenšit, aby byl lehce přenosný a měl nízkou hmotnost. To se jí povedlo na jedničku, aniž by výrazně ohrozila funkčnost a další vlastnosti týkající se výkonu a pohodlné práce. Na první pohled je patrné, že je přístroj tenký a lehký. Hmotnost základní verze je pouhých 0,68 kg, přesná velikost zařízení je 242,8 mm x 189,7 mm x 13,4 mm. Linie iPadu jsou rovné a jednoduché, jsou však rovněž moderní, nebylo nutné přeplácaně zakomponovávat tlačítka, neboť se vše ovládá intuitivně pohybem ruky. Zadní strana je mírně zaoblená, takže se příjemně drží v ruce.

Kvalitní displej

Dominantou iPadu je výsostně velký IPS displej s vysokým rozlišením (1024×768 pixelů) a s podsvícením LED. Velikost úhlopříčky displeje je přesně 9,7 palce. Zákazník si tak může užít živé barvy a ostrý obraz i za denního světla. Výhodou je, jak jsme se již zmínili, libovolné otáčení obrazovky. Obraz se automaticky otočí a vy se nemusíte starat o to, jak přístroj držíte. Navíc díky technologii IPS neboli in-plane switching se pro zobrazení využívá širokého zorného úhlu, který dosahuje až 178 °. Jasný obraz a dokonalý kontrast je tak opravdu zaručen.

Apple iPad

Dotykové ovládání

Multi-Touch displej je nejdůležitější částí nového iPadu. Jedná se o revoluční dotykové ovládání poprvé použité u Apple iPhone , které svému uživateli usnadňuje práci v každém ohledu. U iPadu došlo k jejímu přepracování pro velkou obrazovku, ovládání je proto velmi přesné a rychlé.

Výdrž baterie

Pracovníci firmy Apple využili pro Apple iPad totožnou technologii baterie, jako u notebooků Apple MacBook . Na plně nabitou lithium-polymerovou baterii s výkonem 25 W/h vydrží pracovat až 10 hodin. Ať už posloucháte hudbu, prohlížíte si fotografie nebo jen brouzdáte po internetu, vždy si svou činnost můžete užít do sytosti.

Apple iPad*Autor: Kristiánová , Zdroj: Apple

Stručný popis našich servisních služeb : PC servis počítačů , inovace a přestavby PC, instalace a opravy počítačů všech značek, opravy notebooků všech značek, opravy a servis tiskáren , servis kamer , výměna vadných dílů v rámci služby servis PC , servis notebooků a opravy tiskáren za nové náhradní díly na notebooky . Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis a opravy notebooků všech značek. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek – servis notebooků Acer , servis notebooků Asus a další typy notebooků . Obnova dat a záchrana dat ze všech datových médií.

Doporučujeme kvalitní podlahy a koberce :
Moderní podlahy a kvalitní koberce jsou základem pohodlného bydlení. Naši podlaháři z provozoven Podlahy Ekomplex nabízejí pokládky podlah od prověřených kvalitních výrobců. Nabízíme dřevěné podlahy Barlinek , dřevěné podlahy Magnum , dřevěné podlahy Narowood a dřevěné plovoucí podlahy a dřevěné parkety dalších značek. Prakticky založení zákazníci upřednostňují moderní laminátové podlahy . Nabízíme laminátové podlahy Egger , laminátové podlahy Pergo a podlahy Berry Floor . Klasikou mezi odolnými podlahami z přírodních materiálů jsou bambusové podlahy Affinis . Náhradou za podlahy jsou podlahové krytiny Marmoleum anebo vinylové podlahy Forbo nebo PVC podlahy FatraFloor . Moderní linoleum zastupuje především linoleum Meister , linoleum Armstrong a linoleum Forbo . Objednejte si u nás kvalitní podlahy těchto výrobců a zajistíme jak pokládku podlahy, tak i pozdější renovace podlah.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz