Apple iPad - detailní pohled a využití : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Apple iPad - detailní pohled a využití

16.2.2011

apple-ipad-nahled-1.jpg

Přístrojem iPad od společnosti Apple jsme se zabývali ve dvou předchozích článcích. Již víme, jak toto zařízení vypadá a jaké má základní funkce. V následujících řádcích si uvedeme nejdůležitější programy, které můžete v iPadu plnohodnotně ovládat na velkoplošném displeji s funkcí Multi-Touch.

Fotografie

iPad svým velkým displejem zcela vybízí ke sledování jakýchkoliv obrázků nebo fotografií. Aby byla pro vás tato práce zábavou, tak Apple vyvinul nový způsob prohlížení a správy všech obrázků. Aplikace k tomu určená nese jednoduše název Photos. Fotografie jsou tak organizovány jako samostatné balíčky v albu. Po vybrání určitého balíčku se zobrazí celé album, v němž si můžete vaše fotografie prohlížet, zoomovat nebo je spustit do slideshow. A když máte svůj iPad zrovna v nabíjecím režimu, tak bude vypadat jako digitální fotorámeček s vašimi fotkami. Fotky lze samozřejmě importovat přes počítač, e-mail nebo fotoaparát a to pomocí připojené sady Camera Connection Kit.

Apple iPad jako čtečka novin

Internet

Webové stránky jsou na displeji s perfektním kontrastem a živými barvami skvěle čitelné. V miniaturách jsou vidět všechny otevřené stránky. Internetové stránky procházíte ve svislé nebo vodorovné poloze, jak právě potřebujete. Ovládání je intuitivní, pokud potřebujete posunout stránku, tak prstem přejedete po obrazovce, naopak při zvětšování či zmenšování obrázků dáváte prsty od sebe nebo k sobě. Opravdu efektivní způsob ovládání, na který potřebujete pouze prsty.

E-maily

Co se týká práce s e-mailovými zprávami, tak zde je vidět opravdu nový rozměr zacházení. Máte různé možnosti pro zobrazení jednoho nebo větší skupiny e-mailů najednou a to pouhým otočením obrazovky. Při psaní nové zprávy se vám automaticky zobrazí velká dotyková klávesnice. Jestliže příchozí e-mail obsahuje fotku, ihned se v mailu zobrazí. Pokud ji chcete uložit, slouží k tomu zmíněný program Photos. Práce se zprávami nikdy nebyla jednodušší a rychlejší. Všechny úkony máte po ruce pouhým klepnutím prstů. Stejně jako menší iPhone , také Apple iPad umí také pracovat se službami typu Hotmail, Gmail, AOL atd.

Videa

Sledování filmů je pro iPad hotová věc. Videa lze sledovat v celoobrazovkovém režimu, který aktivujete poklepáním. S tím souvisí i aplikace YouTube pro prohlížení videí z YouTube . Všechna videa přehledně vidíte na obrazovce. A když vás nějaké zaujme, stačí si jej vybrat a prohlédnout. Režim prohlížení přes celou obrazovku se sám aktivuje při otočení přístroje na šířku. 


Stručný popis našich servisních služeb : PC servis počítačů , inovace a přestavby PC, instalace a opravy počítačů všech značek, opravy notebooků všech značek, opravy a servis tiskáren , servis kamer , výměna vadných dílů v rámci služby servis PC , servis notebooků a opravy tiskáren za nové náhradní díly na notebooky . Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis a opravy notebooků všech značek. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek – servis notebooků Acer , servis notebooků Asus a další typy notebooků . Obnova dat a záchrana dat ze všech datových médií.Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz