Apple iPad - další aplikace : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Apple iPad - další aplikace

23.2.2011

ipad-nahled-1.jpg

V následujících řádcích si povíme o dalších aplikacích, kterými je vybaveno zařízení Apple iPad. Jedná se o různé aplikace pro každodenní použití i pro zábavu.

Hudba

V zařízení Apple iPad nemusíte hudbu pouze poslouchat, ale vnímáte ji také dotykem, protože velký displej iPadu vám umožňuje prohlížet si vaše hudební kolekce podle názvu písní, podle interpreta, alba, žánru pouhým dotykem prstu. Prohlížejte si záznamy a přehledně si vybírejte, co si chcete poslechnout, podobně jako na Vašem Apple iPhone . Je to tak přirozené, jako byste listovali vašimi CD. Poslouchat můžete díky reproduktoru, ale lze připojit i bezdrátová Bluetooth sluchátka.

A když vás například nudí poslouchat vaše záznamy, můžete využít služby iTunes, a stáhnout si tak písničku, video nebo pořad, který chcete právě shlédnout nebo si poslechnout. Stačí zvolit ikonu iTunes. Díky iTunes budete neustále vědět o všech novinkách a také se díky němu můžete mnohému přiučit do školy.

Apple iPad a iTunes

Další aplikace

Pro iPad existuje přes 350 000 aplikací, které si můžete snadno stáhnout přes App Store. Své zařízení můžete snadno doplnit o hry, služby nebo programy. Pokud však toužíte zahrát si nějakou hru s přáteli, tak můžete použít tzv. Game Center. Vyzvat můžete kamarády nebo i lidi po celém světě, které neznáte.

Apple iPad je jak dělaný pro zobrazování map. K tomu slouží služba Google mapy. Pomocí GPS najdete rychle svou pozici, a pak si volíte další možnosti prstem. Můžete si vyhledat nejbližší místo, které si v některých případech můžete prohlédnout v roli chodce ještě dříve, než tam dorazíte.

K základním aplikacím dále patří poznámky, kalendář a adresář. Všechny důležité informace, schůzky a kontakty máte přehledně uspořádány a ihned po ruce. Pro jednodušší a rychlejší tisk slouží program AirPrint, který vám rychle vytiskne požadovanou webovou stránku, dokument nebo fotografii na vaší tiskárně. K dalším zajímavým aplikacím patří služba Find My iPad, který vám v nutném případě pomůže najít váš ztracený iPad.*Autor: Kristiánová , Zdroj: Apple
Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace software do notebooků. Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , Sony servis ,Lenovo servis ,IBM servis , MSI servis ,Dell servis , Toshiba servis ,notebook servis ostatních značek notebooků. PC servis na noteboky i velké PC počítače všech dalších značek provádíme celoplošně pro celou ČR s odvozem vadného noteboku odkudkoli do druhého dne. Záchrana dat a obnova dat z poškozených disků notebuků. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značekDoporučujeme – služby řemeslníků v Praze a ve Středočeském kraji :

Nové podlahy a koberce Vám v Praze a ve Středočeském kraji kvalitně dodají, dovezou a položí naši podlaháři Praha z podlahářství Podlahy Praha . Nabízíme v Praze podlahářské služby Plovoucí podlahy Praha – pokládky plovoucích podlah ze všech materiálů , Pokládání koberců Praha – pokládky a dovoz koberců a Renovace podlah Praha – renovace dřevěných podlah i broušení parket. Naše prodejny Podlahy Praha nabízejí podlahy osvědčených značek. Malířské služby nabízejí Malíři Praha v Praze a ve Středočeském kraji. Malíři pokojů Praha se zaměřují především na malování bytů a obytných domů. Natěračské služby v Praze a ve Středočeském kraji nabízejí Natěrači Praha . Naši sádrokartonáři z divize Sádrokartony Praha dotvoří interiér podle Vašich představ. Pokud je ve vašem domě potřebný instalatér, instalatérské práce z oboru voda-topení-plyn zajistí instalatéři Praha a jejich specialisté Vodoinstalatér Praha pro vodovody a kanalizace, Plynoinstalatér Praha pro plynoinstalace a Topenář Praha pro vytápění. Kvalifikovaní Instalatéři Praha zajišťují instalatérské práce v Praze. Příjemné sálavé teplo zajistí krby nebo kamna z našeho kamnářství v Praze – Kamna a krby Praha. Chcete-li vytápět ekologicky, pak volte tepelná čerpadla Praha pro vytápění vodou anebo teplovzdušné vytápění Praha pro vytápění teplým vzduchem, případně solární vytápění slunečními kolektory dodavatele Solární vytápění Praha a na ně napojené podlahové vytápění dodávané divizí Podlahové vytápění Praha pro Prahu a Středočeský kraj. Revize plynu Praha zajišťují revize plynových kotlů a jiných zařízení v Praze a okolí. Pro připojení plynového kotle nezapomeňte potvrzení od kominictví Praha , které zajistí pravidelné čištění komínu a jeho revize či kontroly.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz