Apple iPad 2 - prostě dokonalejší : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Apple iPad 2 - prostě dokonalejší

16.3.2011

ipad2-nahled.gif

Steve Jobs představil světu již druhou generaci světově známého tabletu Apple iPad 2. Ihned po vydání nastaly hromadné nákupy tohoto oblíbeného zařízení. Pojďme si však blíže nový tablet představit.

Design

Vzhled je určitě podobný první generaci Apple iPad, je však v mnohém ještě více přiveden k dokonalosti. K jeho zásadním kladným vlastnostem můžeme zařadit nižší hmotnost a menší velikost. Co se hloubky týká, tak Apple iPad 2 má pouhých 8,8 mm, což je o 33 % méně než jeho původní verze. Hmotnost je něco málo přes půl kila, přesněji 590 gramů. Jestli se obáváte, že velikost zařízení je na úkor jeho funkčnosti, tak jste na omylu, protože tato „mašinka“ toho umí mnohem více. Hrany jsou mírně zaobleny, aby se vám přístroj v rukách dobře držel.

Apple iPad 2

Pouzdro

Výrobci vytvořili pro iPad2 unikátní multifunkční pouzdro z mikrovláken, které udržuje zařízení čisté a bez škrábanců. Navíc se dá složit do tvaru, který jej umožňuje využít jako účelný stojánek. Na výběr máte z mnoha barev, která podtrhne vaši image.

Výkon

Nejdůležitějším vylepšením je zcela nový dvoujádrový čip A5, který je výkonnější a rychlejší než předchozí čip A4. Vylepšená je rovněž grafika pro hraní her, která je 9× rychlejší. Procesor je nadmíru úsporný, takže svým zákazníkům umožní pracovat až 10 hodin na nabitou baterii, což je plně dostačující. Apple iPad 2 má také novou verzi 4.3 operačního systému iOS.

Kompatibilita

Nový iPad je obdařen portem HDMI, který se hodí v případě, že chcete například propojit zařízení s moderní televizí. I když má zařízení velkou obrazovku pro pohodlné prohlížení fotografií nebo videí, můžete tak lehce sdílet vaše soubory s rodinou a přáteli.

Apple iPad 2

Další novinky

Apple iPad 2 má nově oproti svému předchůdci zabudovány dvě kamery pro funkci videotelefonování FaceTime. Jedna slouží pro snímání vašeho obličeje, na druhou je možno přepnout, když potřebujete volajícímu cokoliv ukázat. Zajímavou pomůckou je tříosý gyroskop, který se vám může hodit pro přesné určení vaší pozice na mapě nebo u hraní her.*Autor: Kristiánová , Zdroj: Apple
Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace software do notebooků. Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , Sony servis ,Lenovo servis ,IBM servis , MSI servis ,Dell servis , Toshiba servis ,notebook servis ostatních značek notebooků. PC servis na noteboky i velké PC počítače všech dalších značek provádíme celoplošně pro celou ČR s odvozem vadného noteboku odkudkoli do druhého dne. Záchrana dat a obnova dat z poškozených disků notebuků. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značekDoporučujeme – služby řemeslníků v Praze a ve Středočeském kraji :

Nové podlahy a koberce Vám v Praze a ve Středočeském kraji kvalitně dodají, dovezou a položí naši podlaháři Praha z podlahářství Podlahy Praha . Nabízíme v Praze podlahářské služby Plovoucí podlahy Praha – pokládky plovoucích podlah ze všech materiálů , Pokládání koberců Praha – pokládky a dovoz koberců a Renovace podlah Praha – renovace dřevěných podlah i broušení parket. Naše prodejny Podlahy Praha nabízejí podlahy osvědčených značek. Malířské služby nabízejí Malíři Praha v Praze a ve Středočeském kraji. Malíři pokojů Praha se zaměřují především na malování bytů a obytných domů. Natěračské služby v Praze a ve Středočeském kraji nabízejí Natěrači Praha . Naši sádrokartonáři z divize Sádrokartony Praha dotvoří interiér podle Vašich představ. Pokud je ve vašem domě potřebný instalatér, instalatérské práce z oboru voda-topení-plyn zajistí instalatéři Praha a jejich specialisté Vodoinstalatér Praha pro vodovody a kanalizace, Plynoinstalatér Praha pro plynoinstalace a Topenář Praha pro vytápění. Kvalifikovaní Instalatéři Praha zajišťují instalatérské práce v Praze. Příjemné sálavé teplo zajistí krby nebo kamna z našeho kamnářství v Praze – Kamna a krby Praha. Chcete-li vytápět ekologicky, pak volte tepelná čerpadla Praha pro vytápění vodou anebo teplovzdušné vytápění Praha pro vytápění teplým vzduchem, případně solární vytápění slunečními kolektory dodavatele Solární vytápění Praha a na ně napojené podlahové vytápění dodávané divizí Podlahové vytápění Praha pro Prahu a Středočeský kraj. Revize plynu Praha zajišťují revize plynových kotlů a jiných zařízení v Praze a okolí. Pro připojení plynového kotle nezapomeňte potvrzení od kominictví Praha , které zajistí pravidelné čištění komínu a jeho revize či kontroly.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz