Časté závady u notebooků HP řady nx61xx a nc61xx : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Časté závady u notebooků HP řady nx61xx a nc61xx

22.9.2008

hp.jpg

U notebooků řady HP nx6110, nx6120, nx6125, nc6110, nc6120, nc6125 i u dalších příbuzných typů se projevují velmi často pro tuto řadu typické závady :

Notebooky HPNotebooky HPNotebooky HPNotebooky HP

Příčinou jsou obvykle nekontakty mezi čipy a základní deskou, které jsou zaviněny chybně navrženou kombinací rozložení pájecích kontaktů na základní desce a na čipech.

Po různě dlouhé době pak dochází k utržení některého z kontaktů a vzniku studeného spoje mezi čipem a deskou.
Jelikož čipy jsou v provedení BGA (tedy s kontakty ukrytými pod vlastním čipem), nelze jednoduše provést opravu nekontaktu prostým propájením. Je nutné provést reflow čipu na speciálním pájecím BGA zařízení, často je nutná i jeho výměna za čip nový, pokud došlo k utržení pájecí plošky na čipu.
Pro naše zákazníky provádíme úspěšné opravy těchto závad v ceně 4200 Kč + DPH se zárukou 6 měsíců na celou desku. Pokud není oprava úspěšná, provede se výměna celé desky za jinou plně funkční za cenu 4780 Kč + DPH (vadná deska se pak nevrací)


Notebooky uvedené řady jsou mezi uživateli notebooků HP velmi oblíbené a až na výše uvedené problémy nemají slabá místa – naopak je lze řadit mezi velmi povedené modely vyznačující se nejen dobrým designem, ale i vcelku slušnou robustností a odolností proti opotřebení. Než tedy notebook při prvním příznaku problémů zahodíte, pouvažujte, jestli Vám nemůže ještě dlouho sloužit k Vaší spokojenosti.


Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace a ladění software do notebooků. Opravy a výměna LCD obrazovek a displejů pro notebooky , výměna vadných dílů notebooků v rámci oprav za nové originální náhradní díly i dodávky samostatných náhradních dílů pro notebooky . Renovace baterií pro notebooky, dodávky nových notebooků, servisní hotline pro notebooky a software, kvalitní a levné opravy všech typů závad a poškození laptopů. Prodej originálních náhradních dílů pro notebooky. Opravy notebooků provádíme celoplošně pro celou ČR. Kvalitní a rychlý notebook servis s odvozem vadného noteboku odkudkoli v ČR do druhého dne.ABAX – servisní centrum Kvalitní servis pro Váš notebook HP
Doporučujeme – služby řemeslníků v Plzni a v Plzeňském kraji :

Nové podlahy a koberce Vám v Plzni a v Plzeňském kraji kvalitně dodají, dovezou a položí naši podlaháři Plzeň . Nabízíme v Plzni podlahářské služby Plovoucí podlahy Plzeň – pokládky plovoucích podlah ze všech materiálů , Pokládání koberců Plzeň – pokládky a dovoz koberců a Renovace podlah Plzeň – renovace dřevěných podlah i broušení parket. Naše prodejny Podlahy Plzeň nabízejí podlahy osvědčených značek. Malířské služby nabízejí Malíři Plzeň v Plzni a v Plzeňském kraji. Malíři pokojů Plzeň se zaměřují především na malování bytů a obytných domů. Natěračské služby v Plzni a v Plzeňském kraji nabízejí Natěrači Plzeň . Naši sádrokartonáři z divize Sádrokartony Plzeň dotvoří interiér podle Vašich představ. Pokud je ve vašem domě potřebný instalatér, instalatérské práce z oboru voda-topení-plyn zajistí instalatéři Plzeň a jejich specialisté Vodoinstalatér Plzeň pro vodovody a kanalizace, Plynoinstalatér Plzeň pro plynoinstalace a Topenář Plzeň pro vytápění. Kvalifikovaní Instalatéři Plzeň zajišťují instalatérské práce v Plzni. Příjemné sálavé teplo zajistí krby nebo kamna z našeho kamnářství v Plzni – Kamna a krby Plzeň. Chcete-li vytápět ekologicky, pak volte tepelná čerpadla Plzeň pro vytápění vodou anebo teplovzdušné vytápění Plzeň pro vytápění teplým vzduchem, případně solární vytápění slunečními kolektory dodavatele Solární vytápění Plzeň a na ně napojené podlahové vytápění dodávané divizí Podlahové vytápění Plzeň pro Plzeň a Plzeňský kraj. Revize plynu Plzeň zajišťují revize plynových kotlů a jiných zařízení v Plzni a okolí. Pro připojení plynového kotle nezapomeňte potvrzení od kominictví Plzeň , které zajistí pravidelné čištění komínu a jeho revize či kontroly.


Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz