Asus EEE PC T101MT-spojení netbooku a tabletu : ABAX.CZ
Servis notebooků, opravy PC, tiskáren, UPS, kamer, iPhone, záchrana dat

Asus EEE PC T101MT-spojení netbooku a tabletu

20.2.2010

asuseee-nahled.gif

V současné době výrazně vzrostla popularita netbooků. Jedná se notebooky malých rozměrů, které plní ty nejzákladnější funkce se slušným výkonem a jsou k dostání za velice přijatelnou cenu.


Notebook Asus EEE T101MT

Notebook Asus EEE T101MT

Jelikož si společnost Asus oblibu modelu u široké veřejnosti uvědomuje, zabývá se vývojem stále nových typů netbooků. V dnešních dnech je firma Asus na nejvyšší pomyslné příčce v produkci netbooků po celém světě.


Jednou z horkých připravovaných novinek Asusu je netbook pojmenovaný Asus EEE PC T101MT, který spojuje praktickou velikost netbooku a skvělou ovladatelnost tabletu. Nový Asus má otočnou konstrukci, stejně jako klasický tablet, do níž je vsazen 10,1 palcový displej. Netbook bude existovat ve dvou barevných variantách – černé a bílé. Co je však ještě výjimečnější na tomto netbooku je fakt, že podporuje čtení karet s formátem SDXC. Jedná se o zcela nový typ karty, který se začíná pomalu používat za karty typu SDHC. Jeho nejdůležitější vlastností je maximální kapacita 2 TB, zatímco předchozí typ měl maximální kapacitu jen 32 GB.


Co se týká hardwarové specifikace, kromě dotykového 10,1palcového LED displeje s rozlišením 1024×600 pixelů se může netbook pochlubit rovněž procesorem Intel Atom N450 s 1 GB nebo 2 GB DDR2 RAM a pevným diskem o kapacitě 160 GB nebo 320 GB. Dále bude disponovat mikrofonem, 802.11 Wi-Fi, webovou kamerou, Bluetoothem, třemi porty USB 2.0 nebo VGA výstupem.


Na plně nabitou baterii by měl vydržet přibližně 6,5 hodiny. Jeho hmotnost je pouze 1,5 kilogramu. Notebook Asus bude mít předinstalován operační systém Windows 7 s možností výběru verze Starter, Home Premium nebo Home Basic.*Autor: Kristiánová , Zdroj: Asus.comDoporučujeme : Plánujete renovaci podlahy ? Odborné renovace podlah , pokládání podlah , veškeré podlahářské práce pro Vás poskytuje naše podlahářství v Praze Podlahy Praha . Provedeme Vám kvalitní pokládku podlahy kdekoli v České republice.Stručný popis našich servisních služeb pro opravy a servis noteboků : Servis notebooků všech značek , upgrade a rozšíření notebooků, instalace software do notebooků. Acer servis , Asus servis , HP servis , Fujitsu servis , notebook servis , PC servis a opravy notebooků všech dalších značek provádíme celoplošně pro celou ČR s odvozem vadného noteboku odkudkoli do druhého dne. Záchrana dat a obnova dat z poškozených disků notebuků. Originální náhradní díly pro notebooky a displeje pro notebooky vhodné pro servis notebooků většiny značek – servis notebooků Acer , servis notebooků Asus a náhradní díly na notebooky dalších typů.Proč nás

Copyright © 2008 ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., CMS designed by Softima s.r.o. | NAVRCHOLU.cz